Kutlu Doğum Haftası - Son Dakika

Kutlu Doğum Haftası

22.04.2017 16:46
Kutlu Doğum Haftası, System.String[]

Tuşba Belediyesi tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında "Kutlu Doğum ve Kardeşlik" konulu program düzenlendi.

Tuşba Belediyesi tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında "Kutlu Doğum ve Kardeşlik" konulu program düzenlendi.

Nur Tatar Spor Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu ve ilahi sanatçısı Sedat Uçan vatandaşlarla bir araya geldi.

Programda konuşan Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, bu haftanın kutlanmasının en büyük amacının İslam dinini ve Peygamberimiz Hazreti. Muhammed'i iyi anlayıp, onu idrak etmek olduğunu söyledi.

Panelde konuşan Hatipoğlu, Hazreti Muhammed'e olan özlemin günden güne arttığını söyledi.

Van'da olduğu için mutlu olduğunu anlatan Hatipoğlu, "Siz Vanlıların bu salonu doldurması Peygamberimize olan sevginizden, aşkınızdan, O'na olan özleminizden kaynaklanmaktadır. Onu layıkıyla anlayamasak da olan özlemimiz bütün yüreğimizi yakmaktadır." dedi.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda, Sedat Uçan'ın ilahileri ve semazenlerin gösterileri vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kutlu Doğum Haftası - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Berat Albayrak, Türkiye Varlık Fonu'ndaki görevinden istifa etti Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Bebeğine çamaşır suyu enjekte etmişti! Mahkemede dikkat çeken 'mektup' detayı Bülent Ersoy, hayvanseverleri yine kızdırdı! Yakasında tilki kafası bulunan kürke tepki yağıyor Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Bahar Şahin diziden ayrıldı Türkiye'nin ilk deniz füzesi ATMACA'da seri üretim süreci başladı Bu hafta sonu kısıtlama var mı, kaçta başlayacak? İşte tüm detaylar Kumar oynarken yakalanan 16 kişiye 50 bin lira ceza kesip, 'kumarın zararlarını anlatan' kitap hediye ettiler