Kütüphaneli Otobüslerde İlk Kitaplar Tazeoğlu'nun - Son Dakika

Kütüphaneli Otobüslerde İlk Kitaplar Tazeoğlu'nun

11.10.2015 11:49
Kütüphaneli Otobüslerde İlk Kitaplar Tazeoğlu'nun, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir’in kütüphaneli otobüslerinde ilk olarak sevilen yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu’nun kitapları olacak.

Kocaeli Büyükşehir'in kütüphaneli otobüslerinde ilk olarak sevilen yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu'nun kitapları olacak.

Büyükşehir Belediyesi'nin yeni aldığı 200 adet doğalgazlı ve çevreci otobüsün en büyük özelliği kütüphaneye sahip olması. Otobüslerdeki kütüphanelerde Büyükşehir'in yayınlarının yanı sıra sevilen yazarların kitapları yer alacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin yeni otobüslerindeki kütüphanelerde ilk olarak sevilen yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu'nun kitapları yer alacak. Tazeoğlu, Büyükşehir'in sosyal medya hesaplarında yapılan çekilişle adları belirlenen 50 kişi için kitaplarını imzaladı. Bu kişilere kitapları en yakın zamanda ulaştırılacak.

Vatandaşlar yolculuk boyunca kitap okuduktan sonra, bir başka otobüste yine aynı kitabı bulup kaldıkları yerden okumaya devam edebilecek. Kütüphanelerde ilk olarak sevilen yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu'nun kitapları bulunacak.

Büyükşehir'in sosyal medya hesaplarını takip eden ve paylaşımda bulunan vatandaşlar arasında yapılan çekilişle 50 kişi Tazeoğlu'nun imzalı kitabını almaya hak kazanmıştı. Tazeoğlu, şanslı okurları için kitaplarını tek tek imzaladı. Kahraman Tazeoğlu'nun kitapları isimleri belirlenen 50 kişiye ulaştırılacak.

Sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımla Kahraman Tazeoğlu'nun imzalı kitabını almaya hak kazananların isimleri ise şöyle;

Beyhan Gül, Kadir Aslı Kaplan, Halime Onaran, Elmadağ meltem, meral Salman, Melike Yıldız, Esad Dede, Ayten Bozkurt, Esra Çoksert, Aynur Budak, İlknur Çağıl, Hüseyin Odabaş, Murat Yıldız, Ümran Yavaş Tepecik, Ecemnur Erten, Ebruli Sanat, Erdal Öz, Erhan Kardaş, Ömer Altıntaş, Merve Arslan, Denis Çakmakli, Fatma Gümüş Altındağ, Nida Şükran Kirmaç, Betül Gülçiçek, Aziz Ötkür, Hacer Fatma Atilla, Beyza Arzu, Cengiz Oruç, Zehra Dereci, Betül Zeynep Yildiz, Ayhan Temel, Esra Dursun, Sema Akbaş, Ali Cenk Akgün, Serkan Nemutlu, İdris Çakmaz, Betül Pala Demir, Özlem Şehir Topal, Sevde Keskin, Deniz Karadağlı, Betül Çiftçi, Perihan Güney, Seda Ünür, İlkay Serdar Atça, Güleser Çırak, Özcan Özgür, Aynur Kaşhan, Emine Atış, Buşra Aydın, Buse Güven. - KOCAELİ

Kütüphaneli Otobüslerde İlk Kitaplar Tazeoğlu'nun

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kütüphaneli Otobüslerde İlk Kitaplar Tazeoğlu'nun - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Taksim metrosunda intihar girişimi! İstasyon kapatıldı Bakan Selçuk'tan sevindiren haber! Koronavirüsü yendi Kritik toplantı öncesi konuşan Bilim Kurulu üyesi yeni tedbirlerin işaretini verdi: Başarılı olamazsak sıkı tedbirler gelebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Demokrat Senatör Van Hollen'dan küstah Türkiye sözleri: Hesap sormayı dört gözle bekliyorum Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir Dolmuş sorduğu şahıs "Yaklaşma, korona var" deyince öldüresiye dövdü
16:20