Son Dakika Haberleri: Kuyucak'ta Biyometanizasyon Tesisi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kuyucak'ta Biyometanizasyon Tesisi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

5 gün önce

Aydın'ın Kuyucak ilçesinde kurulması planlanan Biyometanizasyon Tesisi'ne ilişkin bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kuyucak'ta Biyometanizasyon Tesisi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı, System.String[]
Aydın'ın Kuyucak ilçesinde kurulması planlanan Biyometanizasyon Tesisi'ne ilişkin bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Çobanisa Mahallesi'nde kurulması planlanan tesise ilişkin Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri ile şirket görevlileri kahvehanede halkı bilgilendirdi.

Yetkililer, organik atıklardan biyogaz üretimi yapılacağı tesisin içeriği hakkında çeşitli bilgiler verdi. Burada bazı vatandaşlar tesisin doğaya zarar verebileceğini ileri sürerek konuya ilişkin görevlilere sorular yöneltti.

Mahallenin muhtarı Şehmuz Mızrak, toplantının saatinin tüm halkın olduğu bir saatte istemelerine rağmen yapılmadığını belirterek, tesisin zararlı olup olmadığını herkesin bilmesi gerektiğini söyledi.

Vatandaşlardan Süleyman Hışıroğlu da tesisin yerleşim alanına uzak bir yerde yapılmasını istediklerini ifade etti.2 Aydır Kayıp Olan Adamı, Karısıyla Erkek Arkadaşı Birlikte Arıyor Sosyal Medya Paylaşımları Nedeniyle Gözaltına Alınan 'Aydınlı Cinci Hoca' Tutuklandı

Kaza Sanılan Ölümün Altından Korkunç Cinayet Çıktı, Canilerin İfadesi Kan Dondurdu Sosyal Medyada Tanıştığı Kadın, Giresunlu Gencin Hayatını Kararttı