Son Dakika Haberleri: Kuyumcu baba ve oğlunu evin önünde gasp edip, çok sayıda altını alıp kaçtılar

Kuyumcu baba ve oğlunu evin önünde gasp edip, çok sayıda altını alıp kaçtılar

10 gün önce

Kuyumcu baba ve oğlunu evin önünde gasp edip, çok sayıda altını alıp kaçtılar Baba oğul eve gireceği sırada gaspa uğradı Gaspçılar çıkmaz sokağa girince aracı bırakıp kaçtıİSTANBUL - Avcılar'da bir kuyumcu altın dolu çantayla evine girmek üzereyken silahlı 4 kişinin saldırısına uğradı.

Kuyumcu baba ve oğlunu evin önünde gasp edip, çok sayıda altını alıp kaçtılar

Baba oğul eve gireceği sırada gaspa uğradı

Gaspçılar çıkmaz sokağa girince aracı bırakıp kaçtı

İSTANBUL - Avcılar'da bir kuyumcu altın dolu çantayla evine girmek üzereyken silahlı 4 kişinin saldırısına uğradı. Yaşanan boğuşmada kuyumcunun oğlu silahla yaralandı. 3 gaspçı altın dolu çantayla birlikte kayıplara karışırken, 1 gaspçı yakalandı. Gaspçılar kaçtıkları araçla çıkmaz sokağa girince yaya olarak kaçıp kayıplara karıştı.

Olay, Avcılar'da akşam saatlerinde Balıkyolu Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, kuyumculuk yapan bir şahıs elinde para dolu çantayla evine girmek üzereyken silahlı 4 kişinin saldırısına uğradı. Kuyumcunun çantayı vermek istememesi üzerine boğuşma yaşandı. Babasına yardıma koşan kuyumcunun oğlu silahla vurularak yaralandı. Olay yerine arabayla gelen gaspçılardan 3'ü altın dolu çantayı alarak geldikleri arabaya binip olay yerinden kaçtı. Arabaya binmeyi başaramayan 1 gaspçı ise olay yerinde yakalandı. Kuyumcunun oğlu hastaneye kaldırılırken polis ekipleri kaçan gaspçıları yakalamak için çalışma başlattı.

Çıkamaz sokağa girince aracı bırakıp kaçtılar

Gaspçılar araçla kaçtıkları sırada çıkmaz bir sokağa girdiler. Girdikleri sokağın karşında boş bir arazi olduğunu anlayınca aracı sokak başında bırakıp yaya bir şekilde kaçtılar. Olay yerine gelen polis ekipleri araç üzerinde inceleme yaptı. Zanlıların aracın plakasını beyaz bir bantla değiştirdikleri görüldü.

Öte yandan, gaspçılar evin karşısında bulunan bir eczanenin güvenlik kamerasını da aşağı doğru indirerek gasp anını gizledi. Polis ekipleri kaçan şahısları yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.

Kuyumcu baba ve oğlunu evin önünde gasp edip, çok sayıda altını alıp kaçtılar

Haber Yayın Tarihi: 12.10.2019 10:53 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Galatasaray'dan Ali Koç'a tarihi rest! Sözleşme feshedildi
Ateşkesin bitmesine saatler kala terör örgütü YPG'den açıklama: Tamamen çekildik Younes Belhanda taraftarı çıldırttı: Ne olur git