Kuyumcukent esnafı yönetim binasını bastı! Aidat ve otopark zamlarından şikayetçiler - Son Dakika

Kuyumcukent esnafı yönetim binasını bastı! Aidat ve otopark zamlarından şikayetçiler

04.07.2022 14:39

Kuyumcukent esnafı, aylık 250 lira olan otopark ücretinin 450 liraya, 800 lira olan aidatın ise 2 bin liraya yükseltilmesini kararlaştırdı. Duruma karşı çıkan kalabalık esnaf grubu ise yönetim binasını basarak zamların geri alınmasını istedi.

İstanbul Bahçelievler'de bulunan Kuyumcukent'te, Kuyumcukent İşletme Anonim Şirketi (KİAŞ) tarafından yılbaşında yapılan zamların ardından yeni bir zam kararı aldı.

Kuyumcukent esnafından aidat ve otoparka yapılan zamlara tepki

800 LİRA OLAN AİDATI 2 BİN TL'YE ÇIKARDILAR

KİAŞ, halihazırda aylık 250 lira olan otopark ücretinin 450 liraya, 30 metrekare dükkanlar için uygulanan 800 ila 900 lira arasındaki aidatın ise 2 bin liraya çıkarılmasını kararlaştırdı.

Kuyumcukent esnafından aidat ve otoparka yapılan zamlara tepki

YÖNETİM BİNASINI BASTILAR

Duruma tepki gösteren Kuyumcukent esnafı ,se yönetim binası önünde toplanarak yönetime tepki gösterdi. Zamların çok olduğunu belirten esnaf, geri çekilmesini istedi. Yönetim binası önünde toplanan kalabalıktan temsilciler, yetkililerle görüşmek için yönetim binasına girerken güvenlik görevlileri geniş güvenlik önlemi aldı.

Kuyumcukent esnafından aidat ve otoparka yapılan zamlara tepki
Kuyumcukent esnafından aidat ve otoparka yapılan zamlara tepki
YORUMLAR
500
Semt pazarlarında sebze meyve fiyatları geriledi Semt pazarlarında sebze meyve fiyatları geriledi İstanbul'da tabancayla vurulan 16 yaşındaki genç kız, yaşam mücadelesini kaybetti İstanbul'da tabancayla vurulan 16 yaşındaki genç kız, yaşam mücadelesini kaybetti
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kuyumcukent esnafı yönetim binasını bastı! Aidat ve otopark zamlarından şikayetçiler - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement