Kuzey İrlanda'da polis arabasına bomba atıldı - Son Dakika

Kuzey İrlanda'da polis arabasına bomba atıldı

04.12.2019 14:48
Kuzey İrlanda'da polis arabasına bomba atıldı, System.String[]

Kuzey İrlanda başkenti Belfast'ta dün gece bir polis arabasına bomba atıldı.

Kuzey İrlanda başkenti Belfast'ta dün gece bir polis arabasına bomba atıldı.

Yerel medya kuruluşu BelfastLive'a göre, Kuzey İrlanda'nın başkenti Belfast'ta yer alana Milltown Yolu'nda saat gece 02: 00 sularında rutin kontrole çıkan polis arabasına bomba atıldığı belirtildi. Başkomiser Jonathan Roberts, söz konusu saldırıda yaralanan kimsenin olmadığını söyledi ve olayı şöyle anlattı:

"Yüksek bir patlama sesi duyuldu ve sonra Land Rover güvenlik altında alındı. Neyse ki aracın içindeki hiçbir polis yara almadı ve arabada da bir hasar oluşmadı. Bölgedeki herkesin güvenliği için başlatılan operasyon sürüyor."

Saldırıyı kimin düzenlediği henüz belirlenemezken, saldırganların polislere zarar vermeyi amaçladıkları vurgulandı.


Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Kuzey İrlanda'da polis arabasına bomba atıldı - Son Dakika Dünya


Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Efsane futbolcu Ronaldinho, müstehcen görüntülerin olduğu klipte oynadı Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti