Son Dakika Haberleri: Kim Jong-Un, Amerika'ya Gizliden Bilgi Veren 4 Diplomatını Kurşunlatarak İnfaz Ettirdi

Kim Jong-Un, Amerika'ya Gizliden Bilgi Veren 4 Diplomatını Kurşunlatarak İnfaz Ettirdi

26 gün önce

Kim Jong-Un, Trump ile Vietnam'da yapılan zirveden başarısız sonuç çıkmasından sorumlu tuttuğu 4 diplomatı infaz ettirdi.

Japon haber sitesi Asia Press gazatesi, Trump ve Kim Jung-un arasında Vietnam'da yapılan zirveden Kuzey Kore'nin, zirve öncesi Amerika'ya bilgi sızdırmak ile suçladığı dört dış işleri diplomatı infaz etti.

ZİRVENİN BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANMASINDA SORUMLU TUTULDULAR

Kim Jung-un'un Trump ile yaptığı zirvenin başarısızlıkla sonuçlanmasını Amerika'ya gizliden bilgi veren diplomatları sorumlu tuttuğu belirtildi. Diplomatların infazı kurşunlanarak yapıldı.

İNFAZ KURŞUNLANARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İnfaz Kominist Partisi yetkilileri ve askeri yetkilileri, atış mangası tarafından gerçekleştirilen infazı izlediler.

HERHANGİ AÇIKLAMA YAPILMADI

Kuzey Kore'nin dört diplomatı öldürdüğü haberleri,ticaretle uğraşan bir Japon yetkilinin Kuzey Kore'ye yaptığı ziyaret sonrası ülkesindeki haber kaynaklarına konuşmasından sonra yayıldı. Şu ana kadar Kuzey Kore yönetiminden infazlar ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kim Jong-Un, Amerika'ya Gizliden Bilgi Veren 4 Diplomatını Kurşunlatarak İnfaz Ettirdi
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 03:00 Sosyetenin En Tanınan İsimlerinden Deniz Keskin, Evinde İntihar Etti Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım