Son Dakika Haberleri: Kuzey Kore'den Çifte Tehdit: Japonya'yı Batırırız, ABD'yi Küle Çeviririz

Kuzey Kore'den Çifte Tehdit: Japonya'yı Batırırız, ABD'yi Küle Çeviririz

10 ay önce

Kuzey Kore, BM tarafından alınan son yaptırımların ardından Japonya ve ABD'yi küle çevirmek ve karanlığa batırmakla tehdit etti.

Kuzey Kore, ABD ve Japonya'ya karşı nükleer saldırı tehdidinde bulundu. Kuzey Kore, resmi devlet ajansı KCNA aracılığıyla, nükleer silahlar kullanarak Japonya'yı batırmak ve son füze denemeleri sebebiyle BM Güvenlik Konseyinde Kuzey Kore'ye yaptırım uygulanmasını destekleyen ABD'yi küle çevirmek ve karanlığa batırmakla tehdit etti.

"GÜVENLİK KONSEYİ KALDIRILSIN"

Kuzey Kore'nin dış ilişkiler ve propagandasını yürüten Pyongyang Kore Asya-Pasifik Barış Komitesi, ABD'nin rüşvet verdiği ülkelerin oluşturduğu ve ABD'nin emrinde hareket ettiğini iddia ettiğini iddia ettiği, kötülük aleti olarak isimlendirdiği Güvenlik Konseyinin kaldırılması çağrısında bulundu.

Kore Asya-Pasifik Komitesi'nin KCNA tarafından yayınlanan bildirisinde, "Juche Nükleer bombasıyla 4 takımadanın denize batırılması lazım. Artık Japonya'nın bizim yanımızda bulunmasına gerek yok" ifadeleri yer aldı.
Sabah Saatlerinde Otellerine Dönen İngiliz Kadınların Videoya Alındığı Facebook Sayfası, Büyük Tepki Çekiyor Otel ve Restoranlara Fuhuş Baskını: 15 Kadın Gözaltına Alındı

Melih Gökçek, Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Diye Başka Birini Hedef Gösterince Olay Oldu