Son Dakika Haberleri: Kuzey Kore'den Çifte Tehdit: Japonya'yı Batırırız, ABD'yi Küle Çeviririz

Kuzey Kore'den Çifte Tehdit: Japonya'yı Batırırız, ABD'yi Küle Çeviririz

3 ay önce

Kuzey Kore, BM tarafından alınan son yaptırımların ardından Japonya ve ABD'yi küle çevirmek ve karanlığa batırmakla tehdit etti.

Kuzey  Kore,  ABD ve  Japonya'ya karşı nükleer saldırı tehdidinde bulundu.  Kuzey Kore, resmi devlet ajansı KCNA aracılığıyla, nükleer silahlar kullanarak  Japonya'yı batırmak ve son füze denemeleri sebebiyle  BM Güvenlik Konseyinde  Kuzey Kore'ye yaptırım uygulanmasını destekleyen  ABD'yi küle çevirmek ve karanlığa batırmakla tehdit etti.

"GÜVENLİK KONSEYİ KALDIRILSIN"

Kuzey  Kore'nin dış ilişkiler ve propagandasını yürüten  Pyongyang  Kore Asya-Pasifik Barış Komitesi,  ABD'nin rüşvet verdiği ülkelerin oluşturduğu ve  ABD'nin emrinde hareket ettiğini iddia ettiğini iddia ettiği, kötülük aleti olarak isimlendirdiği Güvenlik Konseyinin kaldırılması çağrısında bulundu.

Kore Asya-Pasifik Komitesi'nin KCNA tarafından yayınlanan bildirisinde, "Juche Nükleer bombasıyla 4 takımadanın denize batırılması lazım. Artık  Japonya'nın bizim yanımızda bulunmasına gerek yok" ifadeleri yer aldı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Özel Güvenlik, Bakan Özhaseki'ye İzin Vermedi; Kavga Çıktı Aracını Bıraktığı Yeri Unutan Sürücü, 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu
İsrail Başbakanı Netenyahu'nun Evine Polisten Yolsuzluk Baskını