Kuzeyde dev işbirliği: - Son Dakika

Kuzeyde dev işbirliği:

4 yıl önce

Dikili Belediyesi İZBETON ile El Ele Verdi.

Kuzeyde dev işbirliği:, System.String[]

İzmir'in Dikili ilçesinde Dikili Belediyesi ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve İZBETON ekiplerinin işbirliğinde sürdürülen asfaltlama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Dikili Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile İZBETON ekiplerinin kent genelinde yaklaşık 50 kilometrelik uzunluğundaki yolu kapsayan alanda özenle yürüttüğü birbirinden başarılı proje ve uygulamalar bölgenin çehresini değiştirirken, sonuca ulaşan çalışmalarla vatandaşlarının da yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Sezer Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer'in de yakından takip ettiği çalışmalarda İZBETON ekipleri, bir yandan ilçenin kırsal bölgelerinde yeni üretim yolları açarken, diğer yandan da kentin turistik bölgelerinde uyguladığı yeni yol yapım ve asfaltlama çalışmalarıyla plajlara ve yazlıklara ulaşımı dert olmaktan kurtarılıyor. Dikili Belediyesi'nin de yer yer ekipman ve araç düzeyinde dahil olduğu çalışmalar bünyesinde kırsal mahallelerde açılan çok sayıda üretim yolu ile Deliktaş, Yaylayurt, Kıroba, Mazılı, Kocaoba mahallelerini kapsayan yaklaşık 30 kilometrelik ulaşım yolunun düzenlenmesinin ardından son olarak Çandarlı bölgesinin en önemli ana arterlerinden biri olan Çandarlı- Denizköy Sahil Yolu ile bağlantı yollarında yürütülen çalışmalarda sonuca giden İZBETON ekipleri, 12 km uzunluğundaki yolda da çift kat sathi kaplama yaparak yolu Avrupa standartlarına kavuşturuyor. Yürütülen çalışmalarla trafiğe yeniden açılan yol, özellikle bölgede yer alan Çandarlı Sanayi Sitesi ile yazlık sitelere ulaşımı da rahatlattı.

"Büyükşehir ve İZBETON Hep Yanımızda"

Dikili'nin gerçekleştirilen belediye hizmetleri ile hızla büyüyen bir ilçe olduğuna dikkat çeken Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, "Göreve geldiğimizde bir gecede sorumluluk alanımız 4 mahalleden 30 mahalleye ve bir de içerisinde 245 sitesi olan büyük bir kente dönüşmüştü. Sorumluluk alanımıza dahil olan 26 mahallenin çoğunda başta altyapı ve ulaşım yolları başta olmak üzere önemli eksikler mevcuttu. Bizde ilk günden itibaren yaptığımız planlamalarda, bu eksiklerin ortadan kaldırılmasına öncelik vererek çalışma başlattık. Başlattığımız bu hizmet seferberliğinde ilk günden itibaren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu ve İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer hep yanımızda olup, büyük destekler vermiş ve vermeye devam etmektedirler. Verilen bu anlamlı desteklerle şu ana kadar kentimizde çok sayı da sorun çözüme kavuşturuldu. Yatırımların kentimize gelmesine öncelik verdikleri ve kentimizde ihtiyaç olan hizmetlere büyük katkılar sundukları için başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer olmak üzere emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 19.05.2016 11:47 Kaynak: BültenlerSon Dakika

2 ay önce yakalanan PKK'lı terörist Semra Tuncer, uzman çavuşun aracında yakalanmış
Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezya'nın ilk "kadın kırbaç ekibi" cezalandırdı Beyaz Saray'dan Türk gazetecilere ambargo! Basın toplantısına alınmadılar

Son Dakika Haberleri