Kylie Jenner, Kozmetik Markasından 420 Milyon Dolar Kazandı - Son Dakika

Kylie Jenner, Kozmetik Markasından 420 Milyon Dolar Kazandı

10.08.2017 14:34

Kurduğu kozmetik şirketiyle şu an dünyanın en çok satış yapan markaları arasında yer alan Kylie Cosmetics'in sahibi Kylie Jenner, 18 ayda tam 420 milyon dolar satış yaptı.

Kylie Jenner 20 yaşında olmasına rağmen, son iki yılda oldukça başarılı işlere imza attı. Önce adını verdiği Kylie Cosmetics adında bir kozmetik şirketi kurdu.

HAVUZ BAŞINDA KUTLAMA YAPTILAR

Ardından ablaları Kim ve Chloe Kardashian ile birlikte farklı koleksiyonlar hazırlayarak şirketinin satışlarını artırdı. Daha sonra ablası Kendall Jenner ile kurdukları giyim markasıyla dünyanın en çok satış yapan markalarından biri oldu. Kylie Jenner geçtiğimiz gün de kozmetik şirketinin bir buçuk ayda 420 milyon dolar yani yaklaşık 1 trilyon 470 bin TL'lik perakende satışını havuz başında annesiyle kutladı.


2022'DE 1 MİLYAR DOLARI BULABİLİR

Uzmanlara göre böyle kazanmaya devam ederse 2022 yılında yıllık geliri 1 milyar doları bulacak. Aslında bu durum gerçekten kutlanmaya değerdi. Çünkü Lancome gibi dev bir marka bile 80 yıl sonra 2015 yılında bir milyar dolar satışa ulaşmıştı.


Keza yine Estee Lauder da, Tom Ford Beauty de 10 yılda ancak 500 milyon dolarlık satış yapabilmişti.Kylie Jenner, Kozmetik Markasından 420 Milyon Dolar Kazandı
Kylie Jenner, Kozmetik Markasından 420 Milyon Dolar Kazandı

Son Dakika Magazin Kylie Jenner, Kozmetik Markasından 420 Milyon Dolar Kazandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla ilk milli fırkateyn denize indiriliyor Ünlü model Ferrera'dan Gonzalo Higuain'le ilgili bomba itiraf: Benimleyken hayat kadını sevgilisi vardı Yeni ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin, "PKK'yı silahlandıran adam" olarak tanınıyor Dünyanın en tatlı hırsızı! Her gün poğaçalar eksiliyordu, hırsız 'Nandu' çıktı 'Kardeşler aç abi' pankartıyla dilenen kadının kucağından bez bebek çıktı Kayıtlara trafik kazası olarak geçen olayda ölen şahsın bacanağı cinayet iddiasıyla tutuklandı Cardi B, alışverişe giderken giydiği kıyafetle görenleri şaşı etti Ünlü sanatçılarla fotoğrafını paylaşan Hatice, itirafıyla herkesi şaşkına çevirdi