Son Dakika Haberleri: Ladik Belediye Başkanı Özbalcı'dan Yeni Yıl Mesajı

Ladik Belediye Başkanı Özbalcı'dan Yeni Yıl Mesajı

23 gün önce

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, yeni yıl mesajı yayımladı.

Ladik Belediye Başkanı Özbalcı'dan Yeni Yıl Mesajı, System.String[]
 Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, yeni yıl mesajı yayımladı.

Özbalcı, mesajında, yeni yılın hayırlara vesile olmasını dileyerek, 2018 yılında birlik, beraberlik anlayışının daha da pekişmesini ve tüm Ladiklilere sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Her yeni yılın, hayata dair yeni bir başlangıç olduğunu ifade eden Özbalcı, şunları kaydetti:

"Ladik Belediyesi olarak yeni yılda yeni atılımlar, yeni projeler, yeni umutlar ve yeni adımlarla yolumuza devam edeceğiz. İlçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. İlçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Bütün bu güzel duygularla Karadeniz'in güzide ve şirin ilçelerinden Ladikimizde yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşehrilerimle paylaşıyor, 2018 yılının başta ülkemize, ulusumuza, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılar sunarım."


BM'deki Kritik Afrin Toplantısı Sonrası Fransa'dan Türkiye'ye İtidal Çağrısı Geldi Van Damme, Beyaz Show'da Tanıştığı Tolgahan Sayışman'a Teklif Götürdü
Kedicik, Canlı Yayında Ece Erken'e Geçmişini Hatırlatınca Sinirler Gerildi!