Son Dakika Haberleri: Ladik'te Şehit Aileleri ve Gazilere İftar

Ladik'te Şehit Aileleri ve Gazilere İftar

8 ay önce

Ladik Kaymakamlığı tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar düzenlendi.

Ladik'te Şehit Aileleri ve Gazilere İftar, System.String[]
Ladik Kaymakamlığı tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar düzenlendi.

Ladik Kaymakamı Emrah Uzun, Belediye Mavi Göl Tesisleri'ndeki iftarda yaptığı konuşmada, şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Ramazanın birlik, beraberlik ve rahmet ayı olduğunu ifade eden Uzun, "Yardımlaşma ve dayanışmanın üst düzeye çıktığı bir aydayız. Rabbim, bu aziz milleti bir ve beraber kılsın. Devletimizi daim kılsın İnşallah. Minnet borcumuz olan şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanında olmaya çalışıyoruz." dedi.

İlçe Müftüsü Hüseyin Çekin'in yaptığı duanın ardından katılımcılar sohbet etti.

İftar programına, Belediye Başkanı Selim Özbalcı, Cumhuriyet Savcısı Fatih Gökçe, Cumhuriyet Savcısı Erkut Özçelik, Hakim İsmail Çolak ve Esra Coşkun, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Akar, Emniyet Müdür Vekili İlhan Güler, İlçe Müftüsü Hüseyin Çekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fahri Kaygusuz, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Seyit Ahmet Tablacı, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.



Eser Yenenler, Şeyma Subaşı'yla Olan Bir Videosunda Uyuşturucu Kullandığı Yönündeki İddialarını Yalanladı Bloomberg: Doğuş Holding Dev İşletmelerini Satmak İçin Katarlılarla Masaya Oturdu

Erdoğan Müjdeyi Verdi, 19 İle Kenevir Piyangosu Vurdu