Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti - Son Dakika

Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti

01.02.2013 14:48
Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti, System.String[]

Manisa Belediyesi Konservatuarı, Türk Sanat Müziği Konseri ile Manisalılar'a unutulmaz bir gece yaşattı.

Lale Salonu'nda gerçekleştirilen konserde Türk Sanat Müziği'nin seçkin eserlerini seslendiren koro, Manisalılar'ın büyük beğenisini topladı.

Manisa Belediyesi Konservatuarı'nın Kültür Merkezi Lale Salonu'nda gerçekleştirdiği Türk Sanat Müziği Konseri'ne Belediye Başkan Yardımcıları Nursel Ustamehmetoğlu ve Tamer Çipiloğlu, İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Bozal, Kültür Müdürü Pedagog Kemal Çamlıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Süha Akyüz ile çok sayıda sanatsever katıldı. Gizem Akyüz'ün sunumu, Aylin Eralp'in şefliğinde sahne alan Manisa Belediyesi Konservatuarı, koro ve solo parçalar seslendirdi. Dediler Zamanla Hep Azalırmış Sevgiler, Düşen Sarı Yapraklara, Takvimlerden Haberin Yok Mu, Gül ve Bülbül gibi Türk Sanat Müziği'nin en sevilen parçalarını seslendiren koro, salonu dolduran davetlilerden büyük alkış aldı.

Konser sonunda Aylin Eralp şefliğindeki korist, konservatuvar öğrencileri ve saz sanatçılarını tebrik eden Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, "Sizlere Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün selamını iletmek istiyorum. Kendisinin Manisa Belediyesi bünyesinde konservatuvar kurma düşüncesini söylediği andaki heyecanını hatırlıyorum. Bu akşam ve bundan önceki akşamlarda bizlere yaşattığınız muhteşem konserler heyecanımızı kat be kat arttırıyor. Söylenecek tek sözü; sizlerden bu konserlerin devamını dilemektir. Bu güzel gecede emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu. Ustamehmetoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu ile birlikte koro üyelerine çiçek ve teşekkür belgesi takdim etti.

Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici