Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti - Son Dakika

Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti

8 yıl önce

Manisa Belediyesi Konservatuarı, Türk Sanat Müziği Konseri ile Manisalılar'a unutulmaz bir gece yaşattı.

Lale Salonu'nda TSM Rüzgarı Esti, System.String[]

Lale Salonu'nda gerçekleştirilen konserde Türk Sanat Müziği'nin seçkin eserlerini seslendiren koro, Manisalılar'ın büyük beğenisini topladı.

Manisa Belediyesi Konservatuarı'nın Kültür Merkezi Lale Salonu'nda gerçekleştirdiği Türk Sanat Müziği Konseri'ne Belediye Başkan Yardımcıları Nursel Ustamehmetoğlu ve Tamer Çipiloğlu, İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Bozal, Kültür Müdürü Pedagog Kemal Çamlıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Süha Akyüz ile çok sayıda sanatsever katıldı. Gizem Akyüz'ün sunumu, Aylin Eralp'in şefliğinde sahne alan Manisa Belediyesi Konservatuarı, koro ve solo parçalar seslendirdi. Dediler Zamanla Hep Azalırmış Sevgiler, Düşen Sarı Yapraklara, Takvimlerden Haberin Yok Mu, Gül ve Bülbül gibi Türk Sanat Müziği'nin en sevilen parçalarını seslendiren koro, salonu dolduran davetlilerden büyük alkış aldı.


Konser sonunda Aylin Eralp şefliğindeki korist, konservatuvar öğrencileri ve saz sanatçılarını tebrik eden Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu, "Sizlere Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün selamını iletmek istiyorum. Kendisinin Manisa Belediyesi bünyesinde konservatuvar kurma düşüncesini söylediği andaki heyecanını hatırlıyorum. Bu akşam ve bundan önceki akşamlarda bizlere yaşattığınız muhteşem konserler heyecanımızı kat be kat arttırıyor. Söylenecek tek sözü; sizlerden bu konserlerin devamını dilemektir. Bu güzel gecede emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu. Ustamehmetoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu ile birlikte koro üyelerine çiçek ve teşekkür belgesi takdim etti.

Haber Yayın Tarihi: 01.02.2013 02:48 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Dernek çalışanlarının geliştirdiği soba, görenleri hayrete düşürdü
Bağdat Caddesi'nde kaza: Sürücü saatler sonra teslim oldu Yüz nakilli Recep Sert ile eşi Esma Sert, 6 yıllık evliliklerini noktalıyor