Son Dakika Haberleri: Lapseki'de "Öğrenme Şenliği"

Lapseki'de "Öğrenme Şenliği"

2 ay önce

Lapseki Halk Eğitim Merkezi tarafından okulların katkısıyla düzenlenen "Öğrenme Şenliği" etkinlikleri yapıldı.

Lapseki'de
Lapseki Halk Eğitim Merkezi tarafından okulların katkısıyla düzenlenen "Öğrenme Şenliği" etkinlikleri yapıldı.
Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu bahçesindeki program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Etkinliğe eşi le katılan İlçe Kaymakamı Tahir Şahin, kurdeleyi çocuklarla kesti ve beraberindekilerle kursiyerlerin ürünlerinden oluşan sergiyi gezdi.
Sergide en fazla ilgiyi gören ise İÇDAŞ-ÇİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin özel eğitim öğrencileri tarafından yuvarlama tekniğiyle 4 haftada yapılan Atatürk portresi oldu.
Programa, İlçe Garnizon Komutanı Albay Türker Altıngöz, Belediye Başkan Vekili Beyti Doğan, Milli Eğitim Müdürü Aydın Şafak Kılıçaslan, Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Tarkan Kanra, Emniyet Müdürü Adnan Yenici, Tarım ve Orman Müdürü Latif Candan ve bazı okul müdürleri ile kursiyerler katıldı.
Haber Yayın Tarihi: 13.06.2019 03:33 Kaynak: AA30 yıl hapis daha alan dehşetin sanığı: Benimle arabasında cinsel ilişkiye girmek istedi Abdullah Gül'ün 15 Temmuz gecesi görüntüleri yeniden gündem oldu 'Açarsanız garanti bozulur' dedi, kutulara tahta koyup klima diye sattı