Lastikçi ustası patron, işten çıkmak isteyen çırağını acımadan hortumla dövdü - Son Dakika

Lastikçi ustası patron, işten çıkmak isteyen çırağını acımadan hortumla dövdü

26.10.2021 14:39

Şanlıurfa'da oto lastikçi dükkanında çalışan bir çırağın, ustası tarafından hortumla dövüldüğü anlar cep telefonu kamerası saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan ve tepkilere sebep olan görüntülerde çırağın, "Usta vurma, ben çalışmıyorum" dediği açık açık duyuluyor.

Şanlıurfa- Mardin yolunda bulunan akaryakıt istasyonu yanındaki oto lastikçi dükkanında meydana gelen olayda oto lastikçide çırak olarak çalışan genç, ustasına işten çıkmak istediğini söyledi. Buna sinirlenen lastikçi ustası ile çırak arasında tartışma çıktı.

HORTUMLA DEFALARCA VURDU

Bu sırada usta, kompresör hava hortumunu alarak çalışanına defalarca vurdu. Ustası tarafından hortumla dövülen genç daha sonra iş yerinden ayrıldı.

"USTA VURMA, BEN ÇALIŞMIYORUM"

Bu anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedilip, sosyal medyadan paylaşıldı. Tepki çeken görüntülerde çırağın "Usta vurma, ben çalışmıyorum" dediği anlar yer aldı.

Lastikçi ustası patron, işten çıkmak isteyen çırağını acımadan hortumla dövdü

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Lastikçi ustası patron, işten çıkmak isteyen çırağını acımadan hortumla dövdü - Son Dakika


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

Bakan Yanık, Müslüme'nin ölümünü cinayet olarak tanımladı: Pek çok detay ortaya çıkmaya başladı 07:25 Bakan Yanık, Müslüme'nin ölümünü cinayet olarak tanımladı: Pek çok detay ortaya çıkmaya başladı Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'ın bikinili pozları olay oldu 23:05 Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'ın bikinili pozları olay oldu Kazada vefat eden SİHA takım lideri Tarık Kesekçi'nin yıllar önce yaptığı Erbakan paylaşımı duygulandırdı 20:39 Kazada vefat eden SİHA takım lideri Tarık Kesekçi'nin yıllar önce yaptığı Erbakan paylaşımı duygulandırdı
HAK-İŞ: 'Yüksek maaş başka krizleri getirir mi?' sorusunu herkesin sorması gerekiyor 17:24 HAK-İŞ: 'Yüksek maaş başka krizleri getirir mi?' sorusunu herkesin sorması gerekiyor Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek 16:35 Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek Süper Lig'in bir başka süper derbisi! Antalyaspor, devlere kök söktüren Alanyaspor'a gol oldu yağdı 15:45 Süper Lig'in bir başka süper derbisi! Antalyaspor, devlere kök söktüren Alanyaspor'a gol oldu yağdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek 14:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla döviz kurunda manipülasyon yapanlar tek tek tespit edilecek Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim!
Advertisement