"Latife Mustafa Kemal" Adlı Eserin İlk İmza Günü Karşıyaka'da Gerçekleşti - Son Dakika

"Latife Mustafa Kemal" Adlı Eserin İlk İmza Günü Karşıyaka'da Gerçekleşti

27.05.2018 22:03

Karşıyaka'lı Araştırmacı Yazar Ahmet Gürel ve Dr.Eren Akçicek'in yazdığı 'LATİFE MUSTAFA KEMAL' adını taşıyan kitabın ilk imza günü Karşıyaka İş Bankası Kültür Yayınları kitap evinde gerçekleşti ve Karşıyaka'lı kitapseverlerden büyük ilgi gördü.

Bu kitapta, Latife hanım ile ilgili tüm bilinmeyenleribulabileceğiniz gibi yine görmediğiniz değişik fotoğrafları'da görebileceğiniz güzel bir eser olmuş.

Latife hanım'la ilgili bilinmeyenleri öğrenmek isteyenler bu kitabı mutlaka okumalı.

Kitap İş BankasıKültür Yayınları'ndan çıktı ve kitapçılardaki raflarda yerini aldı.

İmza Gününde Konuşan Araştırmacı yazar Ahmet Gürel şunları söyledi;

'İlk imza günümüzde bizleri yanlız bırakmayan sevgili dostlarımıza ve yine İş bankası Kültür Yayınları yazarlarından Hüseyin Yurttaş dostumuza'da teşekkür ediyoruz.

'Latife Mustafa Kemal' adını taşıyan kitabımızın ilk imza gününü Karşıyaka İş Bankası Kültür Yayınları satış evinde gerçekleştirdik. Yazar arkadaşım Dr.Eren Akçiçek bulduğu yüzlerce belge ile kitabımıza yaptığı katkı yadsınamaz.

2002 yılında, İTK Uşakizade köşkü Müdürlüğü görevine başladım. O tarihte başladığım 'Latife Mustafa Kemal' temalı çalışmam, 113 fotoğraf ve 570 belgeye ulaştı. İş Bankası Kültür Yayınları'ndan geçen Nisan ayında basılan kitabımız, İzmir Kitap furında okuyucusuyla ilk defa buluştu.

Bu kitabımız neden İş Bankası Kültür Yayınları'ndan çıktı diye düşünebilirsiniz, çünkü bildiğiniz gibi İş Bankası Atatürk'ün kendi parası ile kuruldu. İş Bankası, Uşakizade köşkünde fikren kurulduğu için, israrla kitabımızın İş Bankası Kültür Yayınları'ndan çıkmasını tercih ettik' dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Latife Mustafa Kemal' Adlı Eserin İlk İmza Günü Karşıyaka'da Gerçekleşti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı İzmir'de sağlık personeline saldırı anı kamerada Trabzonspor, Danny Rose'u transfer etmeyi planlıyor Son Dakika: Türkiye'de 23 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 144 kişi vefat etti, 5 bin 856 yeni vaka tespit edildi Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti