Son Dakika Haberleri: Lc Waikiki Almanya ve Kazakistan'da Mağaza Açtı

Lc Waikiki Almanya ve Kazakistan'da Mağaza Açtı

7 yıl önce

Giyim sektörünün önde gelen aktörlerinden Tema, Almanya ve Kazakistan'da LC Waikiki mağazaları açtı.

Lc Waikiki Almanya ve Kazakistan'da Mağaza Açtı, System.String[]
Giyim sektörünün önde gelen aktörlerinden Tema, Almanya ve Kazakistan'da LC Waikiki mağazaları açtı. Bu yatırımla ülke dışında mağaza sayısını 30'a çıkaran firma, Avrupa'nın başarılı perakende firmalarından biri olmayı öngörüyor. Gelecek sene ülke dışında 25 mağazayı daha hizmete sunmayı hedefliyor.

İlk olarak Almanya'nın Essen şehrinde açılan mağaza, bin 472 metrekare alana kurulu olup 26 elemanı bünyesinde bulunduruyor. LC Waikiki, 2012'de Almanya'da 4 mağaza daha açmayı planlıyor. Markanın Kazakistan'da hizmete sunduğu satış yeri de bu ülkenin 4'üncü mağazası oldu.

SIRADA POLONYA VE GÜRCİSTAN VAR

2023'e kadar Avrupa'nın en başarılı 3 hazır giyim perakende firmasından biri olmayı hedefleyen Tema'nın bugün itibariyle Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Irak, Mısır, Kazakistan, Romanya, Suriye, Rusya ve Almanya'da mağazaları bulunuyor. 2012'de 7 ülkede daha LC Waikiki mağazası açmayı temel alan firma, ilk etapta Polonya ve Gürcistan'da satış alanlarını hizmete sunacak.ABD Televizyonunda Trump'ı Çıldırtacak Alt Yazı: Türkiye, ABD'ye Ağır Tokat Attı "Güçlerimizi Birleştirelim" Diyen Çin, Türkiye'ye 1 Milyar Dolarlık Yatırımla Geliyor

Bakan Soylu'dan Kaçak Sigara Uyarısı: Tek Bir Dal Bile Alan Teröre Hizmet Eder