Son Dakika Haberleri: Lecce'nin Burak Yılmaz ısrarı sürüyor

Lecce'nin Burak Yılmaz ısrarı sürüyor

2 ay önce

Serie A ekibi Lecce, Burak Yılmaz ile temasa geçmiş ancak golcü oyuncu ret cevabı vermişti. Olumsuz yanıta rağmen İtalyan ekibinin Burak Yılmaz ısrarı devam ediyor.

Beşiktaş için bir diğer transfer iddiası da İtalyanlar tarafından gündemde tutulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta menajerler aracılığıyla Burak'la temasa geçen ancak ret cevabı alan Lecce, Burak konusunda ısrarcı olmayı sürdürüyor.

İTALYAN KULÜBÜ LECCE BURAK YILMAZ'DA ISRARCI

İtalyan kulübünün başkanı Saverio Sticchi Damiani verdiği son demeçte, Burak Yılmaz konusunda çok istekli olduklarını ve bu transferi sportif direktörlerinin yürüttüğünü açıkladı. Sticchi Damiani Burak Yılmaz'ın yanı sıra Ertuğrul Ersoy'u da alacaklarını ifade ederken iki futbolcu da İtalyan gazetelerinin ilk sayfasında manşet olmaya devam ediyor.

Lecce'nin Burak Yılmaz ısrarı sürüyor
Burak Yılmaz Lecce ile anlaştı iddiası

Lecce ile anlaştığı iddia edilen Burak Yılmaz'ın teklifi reddettiği ortaya çıktı

Beşiktaş'ı şoke eden Cenk yanıtı: Fatih Terim ile yeniden çıkış yapabilir

Galatasaray'ın yeni sezon forması resmen açıklandı! Fiyatı dudak uçuklatıyor

Haber Yayın Tarihi: 17.06.2019 01:08 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Gölde cinsel ilişkiye giren çifti polis zorla sudan çıkardı! Olay cep telefonu kamerasına kaydedildi Şehit oğlunun isminin alt geçide verildiğini gören aile yere çöküp ağladı Festivalde, horon oynayan kadınları elle taciz eden sapık, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı