Lee Alex'i İzlemek İçin Son Gün 4 Şubat - Son Dakika

Lee Alex'i İzlemek İçin Son Gün 4 Şubat

01.02.2018 12:58
Lee Alex'i İzlemek İçin Son Gün 4 Şubat, System.String[]

Yoğun ilgi ile karşılanan, ailecek izlenen Lee Alex Magic Dreams ile düşler dünyası keşfi sömestre boyunca sizi bekliyor.

Sihirbazlık dünyasının Oscar'a eşdeğer Merlin Ödüllerinden "Dünya'da yılın en iyi illüzyonisti" ödülünü alan illüzyonist Lee Alex "Magic Dreams"showu ile 4 Şubat' a kadar İstanbul Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahne almaya devam edecek.

Dünyaca ünlü illüzyonistin bugüne kadar, 4 kıtada, Amerika'dan Çin'e, Avustralya'dan Singapur'a kadar 25 ülkede 500.000 seyirciyle buluşan gösterisi;uçan, kaybolan, ışınlanan karakterleriyle, izleyicilere inanılmaz bir sömestr yaşatıyor.

YEPYENİ SHOW BÜYÜK İLGİ İLE KARŞILANDI

İllüzyonist Lee Alex, gösterisinde bir araya getirdiği müzik, dans ve tiyatral kurguyu muhteşem bir show ile sahneye taşıyor. Rengarenk kostümlerle zenginleşen ve seyirciyi tüm duygularıyla içine alan bir eğlence sunan gösteri, düşler dünyasının kapılarını aralamaya davet ediyor.

Her yaştan izleyicinin keyifle izleyeceği 'Magic Dreams' tüm dünyanın konuştuğu uçuş gösterisiyle dikkat çekiyor. Ünlü illüzyonistin sır dolu dünyasına yapılan keşif yolculuğunda ise kendisine hayran bırakacak dans grubu eşlik ediyor.

4 Şubat ' a kadarTrumpKültür ve Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek gösterinin biletleri iseBiletix'de…

Lee Alex'i İzlemek İçin Son Gün 4 Şubat

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Lee Alex'i İzlemek İçin Son Gün 4 Şubat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu'ndan tüyler ürperten iddia: İstanbul'da vefat sayısı 450'lere koşuyor, definlere yetişemiyoruz Fortuna Sittard Feyenoord'a kaybetti, ligin son sırasına demir attı Uyuşturucu batağına saplanan genç kadının itirafları torbacıları yakalattı Ayrılmak isteyen eşinin evinin önüne bomba düzeneği kurdu Son Dakika! Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 9 bin 583 kişiye adli ya da idari işlem yapıldı 6 yıllık evlilik tek celsede bitti! Esra Ruşan ve Fatih Kızılgök boşandı Evli kadın saplantılı sapığın tecavüzüne uğradı, o görüntüler kocasına gönderilince soluğu mahkemede aldı Çin'de 14 bin kişinin karantinaya alınmasına neden olan SARS virüsü Irak'ta da görüldü