Leonard Cohen'in Ölümü, Gömüldükten Sonra Açıklanmış - Son Dakika

Leonard Cohen'in Ölümü, Gömüldükten Sonra Açıklanmış

17.11.2016 11:40
Leonard Cohen'in Ölümü, Gömüldükten Sonra Açıklanmış, System.String[]

10 Kasım günü öldüğü açıklanan Kanadalı dünyaca ünlü yazar, söz yazarı ve şarkıcı Leonard Cohen'in, ölümü açıklanmadan saatler önce gömüldüğü ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta ölen ünlü sanatçı Leonard Cohen'in,ölümü açıklanmadan önce gömüldüğü iddia edildi.

Yahudi dünyasından güvenilir haberleri ile tanınan Jewish Telegraphic Agency'nin haberine göre 10 Kasım günü öldüğü açıklanan Kanadalı dünyaca ünlü yazar, söz yazarı ve şarkıcı Leonard Cohen'in, ölümü açıklanmadan saatler önce gömüldüğü belirtildi.

KENDİ VASİYETİ ÜZERİNE

Haberde 7 Kasım günü Los Angeles'te öldüğü belirtilen Cohen'in Montreal'deki Shaar Hashomayim Ortodoks Yahudulerinin Havrasının mezarlığındaki aile mezarlığında kendi vasiyeti üzerine defnedildiği açıklandı.

OĞLU DUYURMUŞTU

Daha önce Leonard Cohen'in ölümü oğlunun facebook sayfasından 10 Kasım günü duyurulmuş, resmi açıklama da aynı gün Cohen'in facebook sayfasından yapılarak, bir kaç gün içinde cenaze töreninin yapılacağı belirtilmişti.

Leonard Cohen'in Ölümü, Gömüldükten Sonra Açıklanmış

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Leonard Cohen'in Ölümü, Gömüldükten Sonra Açıklanmış - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

İzlanda'yı 2-1 mağlup eden Macaristan, EURO 2020 biletini kaptı Aynı aileden 3 kişinin ölümüne neden olan Emrah Serbes, kalan tek kişiye 95 bin liralık icra takibi başlattı Koronavirüs kısıtlamaları "kızamık" vakalarını arttırdı Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba transfer! Ünlü oyuncu başrol oynayacak Sosyal mesafeyi ihlal eden vatandaşları uyaran kaymakama şaşırtan cevap: Tamam dayı Korona aşısını bulan Türk profesör Uğur Şahin uyardı: Kış zor geçecek rahatlama Mart'ta Mike Tyson, yıllar sonra itiraf etti: Doping testlerinden kurtulmak için plastik cinsel organ kullandım Süt banyosu rezaletinin ardından bir skandal daha! 'Çürük meyvelerden meyve suyu' görüntüleri tepki çekti