Hayatını Kaybeden Oyuncu Levent Beceren Kimdir? - Son Dakika

Hayatını Kaybeden Oyuncu Levent Beceren Kimdir?

14.03.2019 11:56
Hayatını Kaybeden Oyuncu Levent Beceren Kimdir?, System.String[]

Sinema ve tiyatro oyuncusu Levent Beceren, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Peki, Levent Beceren kimdir?

Benim Annem Bir Melek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi yapımlarda rol alan, tiyatro ve sinema sanatçısı Levent Beceren geçirdiği kalp krizi sonucu, 58 yaşında hayata gözlerini yumdu. Peki, Levent Beceren kimdir?

LEVENT BECEREN KİMDİR?

2 Eylül 1961 tarihinde dünyaya gelen tiyatro ve sinema sanatçısı Levent Beceren, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Beceren, daha sonra Ankara Sanat Tiyatrosu'nda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak çalışmaya başladı. 1988 yılında Berlin'e gitti ve orada Tiyatrom'da ve Weimar Nation#al Theater'da oyuncu olarak sanat hayatına devam etti. Kurtlar Vadisi Pusu ve Ekmek Teknesi başta olmak üzere çok sayıda tiyatro oyunu, dizi ve sinema filminde rol aldı.

Hayatını Kaybeden Oyuncu Levent Beceren Kimdir?

Son Dakika Güncel Hayatını Kaybeden Oyuncu Levent Beceren Kimdir? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı Anlaşmaya vardılar, Marius Sumudica Süper Lig'e geri dönüyor