Son Dakika Haberleri: Levent Devrim: "Hedefimiz Şampiyonluk"

Levent Devrim: "Hedefimiz Şampiyonluk"

6 ay önce

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup takımlarından Manisa Büyükşehir Belediyespor'un teknik direktörü Levent Devrim, geçen sezon 3'üncü Lig'de yaşadıkları şampiyonluğun geride kaldığını belirterek, "Futbolda hiçbir zaman dün yoktur, her zaman için yarınlar vardır.

Levent Devrim:


TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup takımlarından Manisa Büyükşehir Belediyespor'un teknik direktörü Levent Devrim, geçen sezon 3'üncü Lig'de yaşadıkları şampiyonluğun geride kaldığını belirterek, "Futbolda hiçbir zaman dün yoktur, her zaman için yarınlar vardır. Elde ettiğiniz başarının üstünde bir miras yemeye çalışırsanız, bu sizi geriye götürür" dedi. 

Afyonkarahisar kampında değerlendirmelerde bulunan deneyimli teknik adam, "2'nci Lig'de hedefimiz yine şampiyonluk. Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu kulübün önü açık. Tüm Manisa arkamızda dursun ve tribünlerde bizi desteklesin. Biz de sahada gerekeni yaparız" diye konuştu.

- Manisa

YORUMLAR


Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Evlenmek İstediğini Söyleyen Doktora Kız İstedi