Son Dakika Haberleri: Levent Ülgen Trt Okul , Medyada Sağlık 'ta

Levent Ülgen Trt Okul , Medyada Sağlık 'ta

6 yıl önce

"En Son Babalar Duyar" adlı diziden tanıdığımız, hayırsız damat tiplemesiyle gönüllerimize taht kuran nam-ı diğer "hallederiz Kadir" oyuncu Levent Ülgen.

Levent Ülgen Trt Okul , Medyada Sağlık 'ta
, System.String[]
8 Ağustos 1962 yılında dünyaya gelen Levent Ülgen, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi.Tiyatro hayatına , Atçalı Kel Mehmet oyununda figüranlıkla başlayan Levent Ülgen, tiyatroya çeşitli oyunlarda farklı rollerle devam etti. Akasya Durağı adlı dizide de tüm Türkiye'nin severek izlediği "Sinan Kaya" karakterine hayat verdi. TRT ekranlarında yayınlanan Bir Kelime Bir İşlem programını sunarak , sunuculuk alanında da kendini kanıtlayan Levent Ülgen, tiyatro ve sinema çalışmalarına Ankara ve İstanbul'da devam ediyor.

Tiyatro ve televizyon dünyasının başarılı ismi ,ekranların "hallederiz Kadir'i" ,Levent Ülgen ile gerçekleştireceğimiz keyifli sohbet 15 Nisan Pazartesi saat : 10:00' da TRT OKUL kanalında Medyada sağlık'ta.Denetime Çıkan Siirt Valisi, Düzgün Yapılmayan Fayansları Tek Tek Kırdı Başkan Erdoğan'ın Döviz Çağrısı, Polisleri Harekete Geçirdi

Maçı İzlemek İçin TRT'yi Açan Taraftarlar, Televizyon Başında Çıldırdı