Son Dakika Haberleri: Levent Üzümcü'nün 'Sultanahmet' Paylaşımı Olay Oldu

Levent Üzümcü'nün 'Sultanahmet' Paylaşımı Olay Oldu

4 yıl önce

Ünlü oyuncu Levent Üzümcü'nün Sultanahmet'teki canlı bomba saldırısıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

İstanbul Sultanahmet Meydanı'nda saat 10.20 sıralarında şiddetli bir patlama oldu. Canlı bomba saldırısı olduğu açıklanan olayda ilk belirlemelere göre, 11 kişi öldü, 15 kişi de yaralandı.

GÜNDEM BİR ANDA DEĞİŞTİ

Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran konuyla ilgili birçok isim teröre lanet ederek tepkilerini dile getirdi. Ünlüler de üzüntülerini dile getirdi. Saldırıyla ilgili mesaj atan ünlülerden biri de Levent Üzümcü oldu.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UAYNDIRDI

Levent Üzümcü paylaştığı tweette, ''Dışarda ve içerde korkunç hatalar yaptık demeyeceklerdir tabii ki; Güçlü Türkiye'nin düşmanları iş başında açıklaması beklerken milyonlar'' ifadelerine yer verdi. Üzümcü'nün bu çıkışı sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, ünlü oyuncuya destek verenler kadar sert sözlerle eleştirenler de oldu.

İşte Üzümcü'nün tweetine yönelik tepkiler;

Haber Yayın Tarihi : 12.01.2016 05:08 

YORUMLAR


Toyota'dan Sonra Honda da Hava Yastığı Arızası Nedeniyle Binlerce Aracını Geri Çağırdı Umreye Giden Merve Sanay, Tüm Açık Fotoğraflarını Sildi Komünist Başkan, Aldığı Kararla Sosyal Medyada Trend Topic Oldu