Son Dakika Haberleri: 5 Gündür Kayıp Olan Küçük Leyla'nın Babası Feryat Etti: Kızım Yüzde 90 Kaçırıldı

5 Gündür Kayıp Olan Küçük Leyla'nın Babası Feryat Etti: Kızım Yüzde 90 Kaçırıldı

9 ay önce

Ağrı'da bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki minik Leyla'yı bulmak için yüzlerce köylü seferber oldu. Acılı babanın "Kızım yüzde 90 kaçırıldı. Köyde olsa şimdiye kadar bulurduk" demesi dikkat çekti.

Ağrı'nın Bezirhane köyünde bayramın birinci günü kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir'i bulmak için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, arama çalışmasına kaybolduğu köydeki vatandaşlar da katıldı.

KAYBOLDUĞU KÖYDE ARAMA ÇALIŞMASI HALA SÜRÜYOR

Ağrı'da ailesiyle bayramlaşmak için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 3,5 yaşındaki Leyla Aydemir'i arama çalışmaları havadan ve karadan aralıksız sürüyor. Kent merkezinde oturan Nihat ve Şükran Aydemir çiftinin, bayramın birinci günü gittikleri Bezirhane köyünde kaybolan kızları Leyla Aydemir'in bulunması amacıyla köy ve çevresindeki arazi, kanal, dere ve foseptik çukurları üzerinde yoğunlaşan çalışmalar devam ediyor.

JANDARMA VE AFAD BULMAK İÇİN HER YERİ DİDİK DİDİK ARIYOR

Jandarma ve AFAD ekipleri ile güvenlik korucularının sürdürdüğü arama çalışmalarında, köydeki ahır, çatı, odunluk, tandır evleri ile su dolu çukurlar, su deposu, dere ve kanallar, Ağrı Belediyesine ait vidanjörle boşaltılıp kontrol edildi.

ARAMAYA YÜZLERCE VATANDAŞ KATILDI

AFAD ve jandarma ekipleri, bir taraftan da il merkezine doğru 15 kilometrelik yolu drone desteğiyle taradı. Geniş ve uzun arazide boyu aşan buğday tarlalarını arama köpeklerini kullanarak kontrol eden ekipler, akşam saatlerine kadar çalışmalarını sürdürecek. Ağrı'dan da Bezirhan köyüne gelen yüzlerce vatandaş arama çalışmalarına katıldı.

"KIZIMIZ YÜZDE 90 KAÇIRILDI"

Bayramın ilk gününü taziye nedeniyle köyde geçiren baba Nihat Aydemir, kızını arayan ekiplere teşekkür etti. Aydemir, "Kızım yüzde 90 kaçırıldı. Köyde olsa şimdiye kadar bulurduk. Allah rızası için kaçıranlar sesimi duyarsa kızımı geri getirsinler" dedi.

"ALLAH RIZASI İÇİN KIZIMI GETİRSİNLER"

Bayramın birinci günü kızının kaybolmasıyla büyük acı yaşayan anne Şükran Aydemir de kızının bulunmasını istedi. Anne Aydemir, "Eğer götüren varsa getirsin. Söz, davacı olmayacağım. Allah rızası için getirsinler. Benim kimseyle bir düşmanlığım yok. Benim kızım daha bir şeyi yiyemiyor, biberonla besleniyor" diye konuştu.

Ağrı'da Kaybolan Leyla'yı Bulana Dedesinden 300 Bin Lira Ödül Verilecek


YORUMLAR


Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı