Lice Belediye Başkan Vekili Çelik, Başarılı Öğrencileri Tebrik Etti - Son Dakika

Lice Belediye Başkan Vekili Çelik, Başarılı Öğrencileri Tebrik Etti

14.01.2019 16:33
Lice Belediye Başkan Vekili Çelik, Başarılı Öğrencileri Tebrik Etti, System.String[]

Diyarbakır'da görevlendirme yapılan Lice Belediye Başkan Vekili Kaymakam Abdulkadir Çelik, okul sporlarında başarılı olan öğrencileri tebrik etti.

Diyarbakır'da görevlendirme yapılan Lice Belediye Başkan Vekili Kaymakam Abdulkadir Çelik, okul sporlarında başarılı olan öğrencileri tebrik etti.

Çelik, okul sporları voleybol, basketbol ve futbol branşlarında başarı gösteren Demirçelik Ortaokulu öğrencilerini makamında kabul etti.

Öğrencilerle sohbet eden Çelik, öğrencilere başarılarının devamını diledi.

Kaymakamlık ve belediye olarak göreve geldikleri günden bu yana maddi ve manevi olarak amatör spora destek sunduklarını dile getiren Çelik, "Modern spor tesisleri inşa ettik. Lice'de sporun gelişmesi, gençlerimizin daha sağlıklı şartlarda spor yapabilmesi için desteklerimizi ve yatırımlarımızı sürdüreceğiz." dedi.

Kaymakam Çelik, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Lice Belediye Başkan Vekili Çelik, Başarılı Öğrencileri Tebrik Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var