Life In Vera'da Jetgiller Gibi Yaşayın! - Son Dakika

Life In Vera'da Jetgiller Gibi Yaşayın!

28.12.2012 13:59
Life In Vera'da Jetgiller Gibi Yaşayın!, System.String[]

Life İn Vera’da her hizmet parmaklarınızın ucunda...

Eşiniz ile akşam sinemaya veya yemeğe gitmek istediğinizde tek tuş ile önce rezervasyonunuzu yapıyor sonrasında da çocuğunuzu bırakabileceğiniz bir bakıcıya ulaşıyorsunuz.

Canınız hem evde oturup hem de tavla mı oynamak istedi? Tek tuşla hangi komşularınız ile tavla oynayabileceğinizi hatta turnuva düzenleyebileceğinizi görebiliyor; komşularınızı görüntülü sistem ile evinize davet edebiliyorsunuz.

Kızınızın veya Oğlunuzun okulda toplantısı olduğu için; Eşinizin kıyafetlerini kuru temizleme firmasına götürmeye vaktiniz mi yok? Tek tuş ile kuru temizleme firmasını çağırıyorsunuz, ürünü teslim edip; Siz çocuğunuzun toplantısında diğer veliler ile kahve içerken eşinizin kıyafetleri, evinize tekrar bırakılıyor.

Life İn Vera yaşama değer katan akıllı ev sistemi ile araç kiralama, doktor servisi, catering, kargo, güncel döviz bilgileri, site içerisinde ve çevredeki sosyal tesisler için randevu alma, çilingir, temizlik, ilaçlama hizmetleri gibi hayatınızı kolaylaştıracak daha birçok fonksiyonu bir araya getiriyor.

Life İn Vera'da her hizmet parmaklarınızın ucunda…

Life In Vera'da Jetgiller Gibi Yaşayın!

Kaynak: Milliyet.com.tr

Son Dakika Emlak Life In Vera'da Jetgiller Gibi Yaşayın! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Davutoğlu'ndan saldırıya uğrayan Özdağ'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama: Ameliyat olacak Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Bursa'da pompalı dehşeti! Araç içinde saldırıya uğrayan iki arkadaş hayatını kaybetti Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum