Son Dakika Haberleri: Lionel Messi Çocukluk Arkadaşı Antonella Roccuzzo'yu Nasıl Baştan Çıkardı?

Lionel Messi Çocukluk Arkadaşı Antonella Roccuzzo'yu Nasıl Baştan Çıkardı?

3 ay önce

Lionel Messi daha 10 yaşında Arjantin'deki Newells Old Boys takımında forma giyerken büyük bir futbolcu olacağının haberlerini veriyordu.

Lionel Messi daha 10 yaşında Arjantin'deki Newells Old Boys takımında forma giyerken büyük bir futbolcu olacağının haberlerini veriyordu. Bu yaşlarda hormon eksikliği nedeniyle arkadaşlarından daha küçük görünene Lionel Messi, bu hastalığı nedeniyle utangaç ve çekingen bir çocukluk gerçiriyormuş. Sosyal hayatta, futboldaki gibi yetenekli olamayan Lionel Messi şimdi ise dünyanın en iyi futbolcusu ve milyon dolarların sahibi. Barselona'da başarıdan başarıya koşan futbolcu aynı başarıyı aşk hayatında da göstermeyi başarmış ve çocukluk aşkı olan Antonella Rocuzzo ile evlenmiştir. Bugünkü videomuzda sizlere Lionel Messi'nin 10 yaşından itibaren peşinde koştuğu çocukluk aşkının inanılmaz hikayesinden bahsedeceğiz.
Lionel Messi Çocukluk Arkadaşı Antonella Roccuzzo'yu Nasıl Baştan Çıkardı?
Haber Yayın Tarihi: 06.05.2019 05:21 Kaynak: YoutubeOğlunun alacaklılarının baskısına dayanamadı, intihar etti "Bana mermi yutturup, cinsel tacizde bulundu" deyip arkadaşını öldüren gence müebbet talebi Yatakta karısıyla bastığı komşusunun cinsel organını makasla kesti