Son Dakika Haberleri: Lise Son Sınıf Öğrencisi Veli Oğuzhan Öztürk, MHP'den Milletvekili Adayı

Lise Son Sınıf Öğrencisi Veli Oğuzhan Öztürk, MHP'den Milletvekili Adayı

3 gün önce

24 Haziran seçimlerine girecek milletvekili adaylarını açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kayseri'de 10. sıradan aday gösterdiği 18 yaşındaki Veli Oğuzhan Öztürk lise son sınıf öğrencisi.

MHP 24 Haziran seçimlerine girecek milletvekili adaylarını açıkladı.

Lise son sınıf öğrencisi Veli Oğuzhan Öztürk ile Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı 1'inci sınıf öğrencisi Ali Özkan, MHP'nin 18 yaşındaki en genç milletvekili adayları oldu.

ÖĞRENCİ MECLİSİ BAŞKANI

Kayseri Ülkü Ocakları Öğrenci Meclisi Başkanı olan Öztürk, Kayseri'den; Isparta Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birim Başkanı olan Özkan da Isparta'dan milletvekili aday listesine girdi.

MHP'nin 18 yaşındaki adayı Veli Oğuzhan Öztürk.

Pamukkale Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi son sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Şule Ocaklıoğlu da MHP'nin en genç milletvekili adayları arasında yer aldı.

DOĞUM GÜNÜNDE BAŞVURMUŞTU

Denizli'den listeye giren Ocaklıoğlu, doğum günü olan 27 Nisan'da milletvekili olabilmek için MHP Genel Merkezine aday adaylığı müracaatında bulunmuştu.

İstanbul'dan aday listesine giren Ahmet Can Erbaş ve Filiz Gegin, İzmir'den Saliha Gülce Gökçe ile Malatya'dan Bekir Enes Çaparoğlu da MHP'nin en genç milletvekili adaylarından oldu.

MHP'nin Eski Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, Aday Listesinde Yer Almadı

MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

MHP'den Aday Adayı Olan Faik Öztürk, Listeye Giremedi
2,5 Yaşındaki 55, 9 Aylık Kardeşi 25 Kilo! Teşhis Konulamayan Kardeşlerin Yardım Çığlığı 24 Haziran'da Oy Verilecek Yer ve Sandıklar Yarın Belli Olacak

ABD'nin Tehdidine İran'dan Sert Tepki: O Çağ Kapandı, Siz Kim Oluyorsunuz! ABD, İran'ı Açıkça Tehdit Etti: Tarihteki En Güçlü Baskı ve Yaptırımla Ezeceğiz