Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi - Son Dakika

Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi

23.04.2017 12:01
Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi, System.String[]

TÜRKİYE'nin en uzun süreli gençlik etkinliği olan ve 20 yıldır aralıksız sürdürülen fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu.

TÜRKİYE'nin en uzun süreli gençlik etkinliği olan ve 20 yıldır aralıksız sürdürülen fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu. Türkan Şoray'ın yaptığı ödül töreninde, liseli genç müzisyenler, hayranı oldukları ünlülerle aynı sahneyi paylaşma olanağı buldu.

Serhat Hacıpaşalıoğlu'nun önderliğinde End Productions tarafından gerçekleştirilen fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması'nda finalinde 34 okul mücadele etti. Altı kategoride dağıtılan ödüller arasında, 3 ayrı okula müzik stüdyosu, toplam 100 bin liralık para ödülü ve eğitim bursu yer aldı.

Ünlüler geçidine dönüşen törende, büyük ödülü kazanan grubu, Turkcell CEO'su Kaan Terzioğlu ile yarışmanın kurucusu Serhat Hacıpaşalıoğlu birlikte anons etti. 10 bin liralık büyük ödülü İstanbul Galatasaray Lisesi aldı. Kaan Terzioğlu, "En çok dinlenen online müzik platformu fizy ile destek verdiğimiz  Liseler Arası Müzik Yarışması'nda gençlerin heyecanına ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Turkcell olarak gençlerimize desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

TÜRKAN ŞORAY: HAYALLERİNİZİN PEŞİNE DÜŞÜN

Ödül töreninin açılışını yapan Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray yaptığı konuşmada, "Hayallerinizi gerçekleştirin, peşine düşün, asla vazgeçmeyin demek için buradayım" dedi. Müziğin inanılmaz bir güç, inanılmaz mutluluk verici bir olay olduğunu kaydeden Türkan Şoray, "Bütün gönülleri kalpleri birleştiren, dünyanın en güzel kendini ifade etme şekli.Ben 50 yıl sonra hayalimi gerçekleştirdim, bir albüm yaptım. Siz benim kadar beklemeyin" diye konuştu.

Seyyal Taner, Fuat Güner, Şebnem Ferah, Ogün Sanlısoy, Harun Tekin gibi duayen sanatçıların ödül verdiği gecede Edis Baran Bayraktar ve "Yılın  Genç Starı' ödülünü alan Güliz Ayla ile Amerika'nın kült sanatçısı pop efsanesi Martha Wash sahne aldı. Martha Wash, It's Raining Men şarkısıyla büyük alkış aldı. Martha Wash, " Türkiye'de beni bu kadar seven olduğunu bilmiyordum, tekrar geleceğim" dedi.

Ödül töreninin ardından konser veren Hande Yener, büyük coşkuya ortak oldu.

- İstanbul

Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi
Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi
Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi
Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi
Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Liseler Arası Müzik Yarışması'nda Duayenler Ödül Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Doç. Dr. Nedim Urhan ile kameralardan uzak bir görüşme yaptığı ortaya çıktı İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor 22 katlı binanın 9. katında patlama meydana geldi: 5 yaralı Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı Fatih Terim'den Arda Turan için hocalık sinyali: G.Saray'ın geleceğinde yeri olacaktır Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi