Liseli Genç Doğum Gününde Kayboldu - Son Dakika

Liseli Genç Doğum Gününde Kayboldu

Liseli Genç Doğum Gününde Kayboldu
Son Güncelleme: 02.01.2012 16:57

Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde yılbaşı gecesi doğum gününü kutlayan Barış Tuğrul Ergin isimli genç, kayboldu.

Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde yılbaşı gecesi ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte 15'inci doğum gününü kutladıktan sonra babasına ait araçla arkadaşını eve bırakan Barış Tuğrul Ergin, kayboldu.

Alanya Hasan Çolak Anadolu Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Barış Tuğrul Ergin, yılbaşı gecesi babasına ait pastanede, ailesiyle birlikte doğum gününü kutladı. Barış Tuğrul, saat 23.30 sıralarında yanlarında çalışan arkadaşı Özgür Sarı'yı evine bırakmak için babası Garip Ergin'den izin alarak, 07 UP 151 plakalı panelvan araçla işyerinden ayrıldı. Garip Ergin, oğlunun geri gelmemesi üzerine cep telefonuyla aradı. Baba Ergin, ulaşamadığı oğlunun geri gelmemesi üzerine Gazipaşa ve Alanya'da emniyet müdürlüklerine kayıp başvurusunda bulundu. Garip Ergin, sosyal paylaşım sitesi 'facebook'taki sayfasında cep telefonu numarasını yayınlayarak, oğlunu gören ya da yerini bilenlerin haber vermesini istedi.

Dede Ali Ergin ise Yılbaşı akşamı hep birlikte doğum gününü kutladık. Gece yarısına doğru hava yağışlı olduğu için yanımızda çalışan Özgür'ü evine bırakmak istedi. Babasından arabayı aldı gitti. Geç kalınca babası bir ara telefonla görüştü. Babasına 'Yoldayım geliyorum' demiş. Ondan sonra bir daha kendisine ulaşamadık diye konuştu.

Barış Tuğrul Ergin'i son kez gören Özgür Sarı ise kendisini eve bıraktıktan sonra Barış'ın eve dönmek üzere yanından ayrıldığını, o saatten sonra da bir daha haber alınamadığını söyledi. Baba Ergin'in başvurusu üzerine Gazipaşa Cumhuriyet Başsavcılığı da olayla ilgili inceleme başlattı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Liseli Genç Doğum Gününde Kayboldu - Son Dakika


Advertisement