Son Dakika Haberleri: Falezlere Çıkan Lise Öğrencisi, Polis Ekiplerinin Çabasıyla İntihardan Vazgeçti

Falezlere Çıkan Lise Öğrencisi, Polis Ekiplerinin Çabasıyla İntihardan Vazgeçti

30 gün önce

Antalya'da, intihar etmek için falezlere çıkan 17 yaşındaki lise öğrencisi, polis ekiplerinin çabasıyla eyleminden vazgeçti. Bir süre gözyaşı döken genç kız, ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü.

Antalya'da intihar etmek için falezlere çıkan lise öğrencisi H.C., polis ekiplerinin çabasıyla eyleminden vazgeçti. Uçurumun kenarına doğru yürürken son anda fikrini değiştiren genç kız, bir parkta oturup uzun süre gözyaşı döktü.

Olay, saat 19.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Deniz Mahallesi'ndeki Yavuz Özcan Parkı'nda meydana geldi. Okul çıkışı arkadaşıyla birlikte park giden lise öğrencisi H.C., burada falezlere çıkıp intihara kalkıştı. Arkadaşının ''Yapma'' sesini duyan vatandaşlar, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi.

UÇURUMUN DİBİNDEN DÖNDÜ

Gelen polis ekibi, falezlerde bekleyen H.C. ve onu ikna etmeye çalışan arkadaşına seslenerek dikkatlerini çekmeye çalıştı. Bu sırada ayağa kalkan H.C, uçurumun kenarına doğru yürümeye başladı. Genç kızın yanına giden polisler, bir süre konuştukları H.C.'yi ikna etmeyi başardı. Çıkarıldığı parkta oturup bir süre gözyaşı döken H.C., ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü.

Falezlere Çıkan Lise Öğrencisi, Polis Ekiplerinin Çabasıyla İntihardan Vazgeçti
Haber Yayın Tarihi : 25.05.2019 10:23 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Son dakika! AK Parti'den sporda şiddet ve düzensizlikle ilgili yeni kanun teklifi