Liverpool’un Rekor Galibiyet Serisi - Son Dakika

Liverpool’un Rekor Galibiyet Serisi

18.10.2019 16:06

2018-19 Premier Lig sezonunu, son dokuz maçını da kazanmasına rağmen şampiyon Manchester City’nin bir puan gerisinde rekor puanla ikinci bitiren Liverpool, 2019-20 sezonuna da bıraktığı yerden başladı. Yeni sezonun ilk sekiz haftasını da kayıpsız geçen Kırmızılar, Manchester United deplasmanında galip gelmeleri halinde Manchester City’nin 2017-18 sezonunda kırdığı 18 maçlık galibiyet serisi rekorunu egale etmiş olacak.

2018-19 Premier Lig sezonunu, son dokuz maçını da kazanmasına rağmen şampiyon Manchester City'nin bir puan gerisinde rekor puanla ikinci bitiren Liverpool, 2019-20 sezonuna da bıraktığı yerden başladı. Yeni sezonun ilk sekiz haftasını da kayıpsız geçen Kırmızılar, Manchester United deplasmanında galip gelmeleri halinde Manchester City'nin 2017-18 sezonunda kırdığı 18 maçlık galibiyet serisi rekorunu egale etmiş olacak.

Liverpool’un Rekor Galibiyet Serisi

Kaynak: Dugout

Son Dakika Spor Liverpool’un Rekor Galibiyet Serisi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kasım ayında ihracat yüzde 0,95 azalırken, ithalat yüzde 16,07 arttı Çaykur Rizespor'un eski futbolcusu Abarhoun, 31 yaşında hayatını kaybetti İsmail Küçükkaya İmamoğlu'na suikast olayında resmi belgeyi canlı yayında okudu Tıp dünyası ABD'li anne ve kızını konuşuyor: Aralarında 1 yaş var Bir kentimiz kara teslim! 58 köy yolu ulaşıma kapandı İran'a karşı Türkiye'nin eline üç koz birden geçti! Doğal gazda büyük indirim kaçınılmaz oldu Pastane çalışanlarının kavgadan korkup dolaba saklandıkları anlar kamerada Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti