"Logicomix: Bir Çizgi Romanın Doğuşu" Sergisi - Son Dakika

"Logicomix: Bir Çizgi Romanın Doğuşu" Sergisi

13.12.2012 13:52
"Logicomix: Bir Çizgi Romanın Doğuşu" Sergisi

Anadolu yakasının buluşma noktası Tepe Nautilus AVM yine çok ses getirecek bir etkinliğe daha ev sahipliği yapıyor!

Dünyada 25 ülkede yayımlanan, okurlarını düşünce tarihinin önemli bir evresiyle buluşturan "Logicomix", TIME dergisi tarafından roman-dışı kategorisinde "En iyi ilk 10 kitaptan biri" seçilen Logicomix adlı çizgi roman Türkiye'de ilk kez 17- 30 Aralık tarihleri arasında Tepe Nautilus AVM'de düzenlenen bir sergiye konu oluyor. Tepe Nautilus AVM ve kitabın Türkiye'deki yayıncısı Albatros Kitap

tarafından düzenlenecek sergide, Logicomix'in yapım aşamalarını ayrıntılı

olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasının 11 yıldır çekim merkezi olma özelliğini koruyan Tepe Nautilus AVM, Dünya'da 25 ülkede yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana beğeniyle okunan Logicomix isimli çizgi romanının yapım aşamalarının 6 aşamada anlatıldığı çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. TIME dergisi tarafından roman-dışı kategorisinde "En iyi ilk 10 kitaptan biri" seçilen Logicomix, Treviso Çizgi Roman Festivali "En İyi Çizgi Roman Ödülü", New Atlantic Bağımsız Kitap Satıcıları Ödülü, Bertrand Russell Derneği Kitap Ödülü, Hollanda Kitap Satıcıları Ödülü dahil pek çok uluslararası ödüle hak kazanmıştır.

Tepe Nautilius Alışveriş Merkezi ve kitabın Türkiye'deki yayıncısı Albatros Kitap işbirliği ile Dünya'da ilk kez Türkiye'ye getirilen sergi "Temalar", "Yapım aşamaları", "Bilim insanları", "Mekânlar", "Yaratıcı ekip" ve "Logicomix hakkında" adlı toplam altı bölümden oluşuyor.

YORUMLAR
500
Buzun kraliçeleri pistte Buzun kraliçeleri pistte Şampiyonların yeni hedefi Akdeniz Oyunları Şampiyonların yeni hedefi Akdeniz Oyunları Galatasaray, Sturm Graz ile hazırlık maçı yapacak Galatasaray, Sturm Graz ile hazırlık maçı yapacak
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Logicomix: Bir Çizgi Romanın Doğuşu' Sergisi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement