Londra'da bomba sanılan cismin dev Noel süsü olduğu ortaya çıktı - Son Dakika
BBC

Londra'da bomba sanılan cismin dev Noel süsü olduğu ortaya çıktı

29.05.2019 13:24

Londra'da, Thames Nehri'nden karaya vuran bir cismi bombaya benzeten vatandaşlar hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen bomba uzmanlarının kısa süreli incelemesi sonucu cismin dev Noel ağacı süsü olduğu ortaya çıktı.

İngiltere'de, Thames Nehri'nden karaya vuran ve İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma patlamamış bir bomba olduğu sanılan cismin, dev bir Noel süsü olduğu tespit edildi.

KARAYA VURAN CİSİM BOMBAYA BENZETİLDİ

Top güllesine benzeyen cisim, Londra'nın doğusundaki Wapping bölgesinde karaya vurdu. Cismin, çevredekiler tarafından bombaya benzetilmesi üzerine, polis çağrıldı.

DEV NOEL AĞACI SÜSÜ OLDUĞU ANLAŞILDI

Olay yerine giden Londra Polisi bomba uzmanları, kısa sürede cismin aslında dev bir Noel ağacı süsü olduğunu fark etti.

BİRKAÇ GÜN ÖNCE BOMBA BULUNMUŞTU

Birkaç gün önce de, Londra'nın Kingston-upon Thames bölgesinde, İkinci Dünya Savaşı'ndaki Alman bombardımanlarında atılıp, patlamayan bir bomba bulunmuştu. Bomba kontrollü bir patlamayla yok edilirken, Kingston Üniversitesi tahliye edilmişti.


Londra'da bomba sanılan cismin dev Noel süsü olduğu ortaya çıktı
Londra'da bomba sanılan cismin dev Noel süsü olduğu ortaya çıktı

Son Dakika Dünya Londra'da bomba sanılan cismin dev Noel süsü olduğu ortaya çıktı - Son Dakika Dünya

BBC

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti