Londra Moda Haftası - Son Dakika

Londra Moda Haftası

18.02.2013 15:21
Londra Moda Haftası, System.String[]

Türk modacıların da sonbahar-kış 2013 koleksiyonlarını sunduğu Londra Moda Haftası devam ediyor.

Türk modacıların da sonbahar-kış 2013 koleksiyonlarını sunduğu Londra Moda Haftası devam ediyor.

Geçen hafta başlayan ve yarın sona erecek moda haftasına, Burberry, Paul Smith, Mulberry, Vivienne Westwood gibi ünlü İngiliz markalarının yanı sıra İngiltere'de çalışmalarını sürdüren Türk kökenli modacılar da katılıyor.

Bora Aksu ve Erdem Moralıoğlu moda haftasına katılan Türk kökenli modacı ve tasarımcılar arasında bulunuyor. 2003 yılından bu yana Londra Moda Haftasında yer alan Bora Aksu, geçen Cuma günü yapılan defileyle sunduğu yeni koleksiyonunda 1920'li yıllardan esinlendi. Koleksiyonda modacının kullandığı deri korseler ve koyu renkler dikkati çekti.

Londra'da yaşayan tasarımcı ve modacı Bora Aksu, İngiltere'nin önde gelen sanat ve tasarım okullarından Central Saint Martins'ten 2002 yılında yüksek lisansını aldı. İngiltere'de yeni kuşak modacı ödülünü dört kez üst üste kazanan Aksu, aralarında Keira Knightley, Kristen Dunst, Elizabeth Jagger, Tori Amos gibi ünlü isimlerin bulunduğu çok sayıda sanatçıyı giydirdi.

Londra Moda Haftası, 1983 yılından bu yana yılda iki kez yapılıyor.

Muhabir: Aslı Aral

Yayıncı: Şermin Coşkun - LONDRA

Londra Moda Haftası
Londra Moda Haftası
Londra Moda Haftası

- Kaynak: AA

Son Dakika Kadın Londra Moda Haftası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'ya adadığı gol sonrası Messi'ye ceza geldi Yılbaşı çekilişinin son talihlisi zaman aşımına 28 gün kala ortaya çıktı Asgari ücret görüşmeleri öncesi Türk-İş'ten gerilimi artıracak çıkış: Komisyon adil değil Son Dakika! Kahramanmaraş'ta otele baskın yapan polisle şüpheli arasında çatışma çıktı: 1 polis yaralı, 1 polis şehit Hiç gitmediği İstanbul'da, otoyol geçiş cezası yedi Turistlerin çekildiği sahillerde yunuslardan görsel şov! Vatandaşlar telefonlara sarıldı Mehmet Ali Erbil, kızının fotoğrafındaki göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji kullanarak sansür uyguladı Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış