Lorems'ten Kadınlara İş Fırsatı - Son Dakika

Lorems'ten Kadınlara İş Fırsatı

14.02.2012 15:43
Lorems'ten Kadınlara İş Fırsatı

LOREMS, 30 binden fazla üyesine karlı kazancın kapılarını açıyor.

Emekli, ev kadını ve özellikle zamanını kendi yöneterek işinin sahibi olmak isteyen herkese çalıştığı kadar kazanma fırsatı sunan Lorems, güvenilir kazanç fırsatları sunuluyor. İş hayatında yeni bir başlangıç yapmak isteyen fakat ne yapacağını bilemeyenler için Lorems'in ailesine dahil olmak yetiyor.

Türkiye'nin tekstil alanındaki ilk network marketing zinciri olan Lorems, 8 Mart Kadınlar Günü yaklaşırken yeni bir kariyer sahibi olmak isteyen kadınlara önemli iş fırsatları sunuyor. Türkiye genelinde 30 binden fazla üyesiyle güvenli ve risksiz kazancın ilk adresi olan Lorems, oluşturduğu sistem sayesinde evinizden para kazanmayı mümkün hale getiriyor. Bugün üç bin çeşit ürün gamını içeren kataloglarıyla Türkiye'nin en ücra köşelerine dahi ulaşan Lorems, kaliteli tekstil ürünlerinin yanı sıra kozmetik, kişisel bakım malzemeleri, gıda takviyeleri ve takı gibi farklı ürün gruplarını bir araya topluyor.

Satış temsilcileri için yüksek kazanç fırsatları sağlayan Lorems, her üyenin özel vitrinini oluşturmasına imkân yaratıyor. 30 bin kayıtlı temsilci ve 100 binin üzerinde sisteme dâhil olmuş kişiye internet üzerinden kendi sitesini kurarak satış yapma imkânı sunan Lorems'de üyeler; temsilciler ve liderler olarak ikiye ayrılıyor. Lorems satış sisteminde; temsilciler grubu kampanyalardan yararlanan ya da yüzde 30 karla satış yapan kişilerden meydana geliyor. Liderler ise satış yapacak kişileri toplayarak, onların yaptığı satışlardan kar alan üyeleri temsil ediyor. Liderler aşağı doğru ilerleyen ekibin çıkardığı ciroya göre prim alırken, kurdukları ekip ve ciro ile doğru orantılı olarak çok ciddi rakamlara ulaşabiliyor. Ayda 20 bin TL kazanan üyelerin olduğu Lorems satış sisteminin ev hanımlarından öğrencilere kadar uzanan geniş bir üye kadrosu bulunuyor. Sisteme dahil olmak için web sitesindeki formu doldurarak başvurmak yeterli oluyor.

"Sistem herkesin anlayacağı kadar yalın"

Lorems temsilcilerinin sisteme girişi ve üyeliğinin devamı için ödemeleri gereken bir tutar olmadığının altını çizen Lorems'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Erol, "Sistemimizin en büyük farkı, temsilcilerine katalog satışının yanı sıra internet üzerinden kendi sitelerini kurarak satış yapma imkânı sunmasıdır. Bu sayede isteyenler kendi online satış sitelerini de kurabilmekte ve sitelerine kendi üyelerini kaydedebilmekte. Temsilci olan herkes çalıştığı oranda kazanıyor yani çalışma odaklı bir sistem oturtmuş durumundayız" dedi.

Lorems'in yapısı ve sisteminin oluşum sürecinde Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı network marketing firmalarının incelendiğini ancak sistemin tamamen Türk ticaret alışkanlıkları ve iş yapış modelleri üzerine kurulduğunu anlatan Erol, "Sistemi mevcut yabancı network marketing sistemlerinden ayıran en önemli yanı Türkiye yapısına özgün düzenlemeler ve eklemelerle yeniden kurgulanmış olması. Sistem, temsilcinin anlayıp uygulayacağı sadeliğe ve en fazla kazancı elde edebileceği şartlara sahip" dedi.

Risksiz kazancın ilk adresi Lorems ve üyelik sistemi hakkında daha fazla bilgi için www.lorems.com.tr ziyaret edilebilir ya da 444 37 65 (444 EROL) numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Arnavutluk'tan bir yardım tırı daha deprem bölgesine doğru yola çıktı Arnavutluk'tan bir yardım tırı daha deprem bölgesine doğru yola çıktı Ermenistan-Türkiye maçına doğru Ermenistan-Türkiye maçına doğru Umman'da halk, Türkiye'deki seçimleri yakından takip ediyorUmmanlı vatandaş: 'Umman halkı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz' Umman'da halk, Türkiye'deki seçimleri yakından takip ediyorUmmanlı vatandaş: 'Umman halkı olarak Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyoruz'

Son Dakika Güncel Lorems'ten Kadınlara İş Fırsatı - Son Dakika


Advertisement