Son Dakika Haberleri: Pelin Sönmez Los Angeles'te Evlendi

Pelin Sönmez Los Angeles'te Evlendi

4 yıl önce

En genç oyuncu Pelin Sönmez Los Angeles'te işadamı Cengiz Çolak'la evlendi. Çift Los Angeles'ta lüks otomobilleri ile konvoy oluşturarak dolaştı.

En son Akasya Durağı isimli dizide Dilek rolünde oynayan genç oyuncu Pelin Sönmez'in Los Angeles'te evlendiği ortaya çıktı.

AMERİKA'DA EVLENDİLER

Amerika'da işadamı Cengiz Çolak ile evlenen Pelin Sönmez'in nikah töreni Los Angeles'teki Türk Başkonsolosluğunda yapıldı. Amerika'da dünya evine giren çiftin şahitliğini BVS Yapım'ın sahibi yönetmen Bedran Güzel'le eşi Dilşad Şimşek yaptı.

LOS ANGELES'TA DÜĞÜN KONVOYU

Çift nikahın ardından Hollywood ve Beverly Hills caddelerinde lüks otomobilleri ile konvoy oluşturarak dolaştı. Los Angeles sokaklarında korna çalarak dolaşan gelin ve damat çevredekilerin ilgisini çekti. Nikahtan sonra Amerika'nın çeşitli şehirlerinde balayına çıkan Sönmez ve Çolak çiftinin bir süre daha yurt dışında kalacakları öğrenildi.  YORUMLAR

Kanadalı Instagram Fenomeni Sevgilisiyle Cinsel İlişkiye Girdiği Anları Canlı Yayın Yaptı Tarkan Ödülünü Cem Yılmaz'ın Elinden Aldı, Espriler Havada Uçuştu!
Nazlı Çelik Ödülünü Şehitlere, Rakibi Fatih Portakal İse Ekip Arkadaşlarına İthaf Etti