Son Dakika Haberleri: Pelin Sönmez Los Angeles'te Evlendi

Pelin Sönmez Los Angeles'te Evlendi

4 yıl önce

En genç oyuncu Pelin Sönmez Los Angeles'te işadamı Cengiz Çolak'la evlendi. Çift Los Angeles'ta lüks otomobilleri ile konvoy oluşturarak dolaştı.

En son Akasya Durağı isimli dizide Dilek rolünde oynayan genç oyuncu Pelin Sönmez'in Los Angeles'te evlendiği ortaya çıktı.

AMERİKA'DA EVLENDİLER

Amerika'da işadamı Cengiz Çolak ile evlenen Pelin Sönmez'in nikah töreni Los Angeles'teki Türk Başkonsolosluğunda yapıldı. Amerika'da dünya evine giren çiftin şahitliğini BVS Yapım'ın sahibi yönetmen Bedran Güzel'le eşi Dilşad Şimşek yaptı.

LOS ANGELES'TA DÜĞÜN KONVOYU

Çift nikahın ardından Hollywood ve Beverly Hills caddelerinde lüks otomobilleri ile konvoy oluşturarak dolaştı. Los Angeles sokaklarında korna çalarak dolaşan gelin ve damat çevredekilerin ilgisini çekti. Nikahtan sonra Amerika'nın çeşitli şehirlerinde balayına çıkan Sönmez ve Çolak çiftinin bir süre daha yurt dışında kalacakları öğrenildi.  YORUMLAR


Yurttan Kaçan Küçük Kızları Takibe Alan Polis, Çiftlikteki Tehditli Cinsel İstismarı Ortaya Çıkardı Erkek Kavgası Mahkemede Bitti! Sosyal Medyada Kuzeninin Çıplak Fotoğraflarını Paylaştı

Show TV'nin İddialı Başlayan Dizisi Yuvamdaki Düşman, Reytinge Kurban Gitti