Son Dakika Haberleri: Pelin Sönmez Los Angeles'te Evlendi

Pelin Sönmez Los Angeles'te Evlendi

5 yıl önce

En genç oyuncu Pelin Sönmez Los Angeles'te işadamı Cengiz Çolak'la evlendi. Çift Los Angeles'ta lüks otomobilleri ile konvoy oluşturarak dolaştı.

Pelin Sönmez Los Angeles'te Evlendi, System.String[]

En son Akasya Durağı isimli dizide Dilek rolünde oynayan genç oyuncu Pelin Sönmez'in Los Angeles'te evlendiği ortaya çıktı.

AMERİKA'DA EVLENDİLER

Amerika'da işadamı Cengiz Çolak ile evlenen Pelin Sönmez'in nikah töreni Los Angeles'teki Türk Başkonsolosluğunda yapıldı. Amerika'da dünya evine giren çiftin şahitliğini BVS Yapım'ın sahibi yönetmen Bedran Güzel'le eşi Dilşad Şimşek yaptı.

LOS ANGELES'TA DÜĞÜN KONVOYU

Çift nikahın ardından Hollywood ve Beverly Hills caddelerinde lüks otomobilleri ile konvoy oluşturarak dolaştı. Los Angeles sokaklarında korna çalarak dolaşan gelin ve damat çevredekilerin ilgisini çekti. Nikahtan sonra Amerika'nın çeşitli şehirlerinde balayına çıkan Sönmez ve Çolak çiftinin bir süre daha yurt dışında kalacakları öğrenildi.  YORUMLAR


Seçim Sonuçları Sonrası Gözler "MHP Barajı Geçsin Anırırım" Diyen Yaşar Okuyan'a Çevrildi Muharrem İnce, Aldığı Oyla Çok Övündü ama Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Çok Gerisinde Kaldı

PKK'dan hain pusu! Şırnak'ta AK Parti'li Başkana Evinin Önünde Silahlı Saldırı Düzenlendi