Lösemi Hastası Osman Efe yardım bekliyor - Son Dakika

Lösemi Hastası Osman Efe yardım bekliyor

18.10.2019 16:10
Lösemi Hastası Osman Efe yardım bekliyor, System.String[]

Korkuteli ilçesi Aşağıpazar mahallesinde yaşayan Osman Efe Yılmaz (10) Mayıs ayında yakalandığı Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) hastalığından kurtulmak için yardım bekliyor.

Korkuteli ilçesi Aşağıpazar mahallesinde yaşayan Osman Efe Yılmaz (10) Mayıs ayında yakalandığı Akut Lenfoblastik Lösemi (ALL) hastalığından kurtulmak için yardım bekliyor. Küçük Efe, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde kemoterapi tedavisi görüyor.

Anne Sebahat Kaygısız, çocuğunun tedavi masraflarını karşılamak için Korkuteli Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Büyükşehir Belediyesinden ve hayırseverlerden yardım beklediklerini söyledi. kaygısız, " Tedavi sürecinde pek çok zorlukları barındıran, gerek hasta için gerekse hasta yakını için manevi ve maddi olarak da ağır seyreden bir hastalık. Tedavi masraflarının, bir hayli yüksek olduğu bu hastalıkta sorun sadece hasta ile kalmayıp, tüm aile bireylerini de yakından ilgilendirmektedir. Maalesef bizler Mayıs ayında öğrendik. Antalya'ya gelip gidecek paramız dahi yok. Hastane tarafından karşılanan tedavi giderleri dışında kalan masrafları ödeyemiyorum. Benim herhangi bir maddi varlığım da yok." dedi.

Korkuteli Engelli Aileler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Gülşen Güler ise, "Dernek olarak burada engelli ailelere ve ihtiyacı olanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. 10 yaşındaki lösemi hastası Osman Efe Yılmaz için yardım kampanyası başlattık. Hayırseverlerimizin yardımlarını bekliyoruz" dedi. - ANTALYA

Lösemi Hastası Osman Efe yardım bekliyor
Lösemi Hastası Osman Efe yardım bekliyor
Lösemi Hastası Osman Efe yardım bekliyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Lösemi Hastası Osman Efe yardım bekliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Çekya'da bilim insanları, koronavirüsü yüzde 99 oranında yok eden kağıt üretti