Son Dakika Haberleri: Lpg Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi

Lpg Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi

5 yıl önce

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği mühendis yetkilendirme kurslarına "LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür" eğitimi ile devam ediyor.

Lpg Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitimi, System.String[]
 Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği mühendis yetkilendirme kurslarına "LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür" eğitimi ile devam ediyor. Seminere katılanlara, "MMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri","Mühendislik Etiği","Sorumlu Müdürün Hak, Yetki ve Yükümlülükleri","LPG Piyasası Hukuki Düzenlemeleri","İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı","LPG Depolama","Dolum Tesisleri","Otogaz İstasyonları","LPG Tesisatı ve Konut Uygulamaları","LPG'nin Tanımı","Teknik Özellikleri ve Kullanım Alanları","İlgili Standartlar","LPG Otogaz İstasyonları Ekipmanları","LPG Doldurma","Boşaltma Kuralları","Periyodik Kontrol ve Bakımları","Yangın Güvenliği", "İlk Yardım Temel Bilgileri" ve "Sorumlu Müdür Kontrol Kayıt Defteri Uygulama Esasları" konularında bilgi veriliyor.

MMO Meslek İçi Eğitim Merkezi Kurs Eğitmeni Makine Mühendisi Seyit Ahmet Kurnez tarafından verilen eğitime, 9 makine mühendisi, 6 jeoloji mühendisi, 5 inşaat mühendisi, 2 maden mühendisi ve 1 ziraat mühendisi olmak üzere toplam 23 mühendis katılıyor.Kurs sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılara "LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Yetki Belgesi" verileceği öğrenildi.

MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Er "Şube olarak üyelerin beklentisi ve gelişmeler doğrultusunda Meslek İçi Eğitim Merkezi kursları düzenliyoruz. Bu kurslar ile üyelerin donanımlarını artırmaya çalışıyoruz" dedi. - SAMSUN


Erdoğan'ın Resti Sonrası ABD'den Yeni Afrin Çıkışı: Türkiye'nin Endişelerini Gidermeyi Hedefliyoruz Son Dakika! TSK, Burseya Dağı'nı Ele Geçirdi! ÖSO, 10 Teröristi Esir Aldı
Şikayet Yağıyor! Hava Yolu Şirketinin Başı Hosteslerinin Kıyafetleriyle Dertte