Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu - Son Dakika

Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu

07.09.2012 18:34
Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu, System.String[]

LPG'ye yapılan yüzde 8,5'luk zammın gerçek sebebi ortaya çıktı.

Türkiye'deki 4 milyon arabada benzin ve motorine göre daha ucuz olduğu için kullanılan otogaza gelen zammın arkasından cezayirli şirket çıktı.

Cezayirin gaz şirketi Sonatrah Türkiye'ninde otogaz tarifelerini oluşturduğu Akdeniz piyasasında, 1 Eylül'de LPG'nin ton fiyatını 761 dolardan 926 dolara çıkardı.

Türkiye bu fiyat artışına kayıtsız kalamayarak iç piyasada otogaz fiyatlarında yüzde 8.5 oranında zam yapmak zorunda kaldı.

Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu
Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu
Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu
Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu
Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu

- Kaynak: TheLira.com

Son Dakika Ekonomi Lpg Zammının Sebebi Belli Oldu - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret