Lübnan'da Ermeniler, Dağlık Karabağ'da savaşmak için gönüllü asker topluyor - Son Dakika

Lübnan'da Ermeniler, Dağlık Karabağ'da savaşmak için gönüllü asker topluyor

02.11.2020 07:41

Lübnan'da Ermenilerin yaşadığı mahallelerde Dağlık Karabağ'da savaşmak için gönüllü asker ve para toplama masaları kuruldu.

Ermenistan'ın, 27 eylül sabahı Terter Rayonu ve Füzuli Rayonu'nda sivil yerleşim yerlerine yaptığı saldırıya Azerbaycan ordusu karşı hücuma geçerek karşılık verdi. Bu kapsamda Dağlık Karabağ bölgesinde işgal altında bulunan topraklarını kurtarmak için operasyon başlatan Azerbaycan ordusu, birçok kritik noktayı ele geçirildi.

DAĞLIK KARABAĞ'DA SAVAŞMAK İÇİN GÖNÜLLÜ ASKER TOPLUYOR

Azerbaycan karşısında çaresiz kalan ve çok sayıda askerini kaybeden Ermenistan ordusuna, Lübnan'daki Ermenilerden destek geldi. Ermenilerin yaşadığı mahallelerde,Dağlık Karabağ'da savaşmak için para yardımı ve gönüllü asker toplama masaları kuruldu.

Lübnan'da Ermeniler, Dağlık Karabağ'da savaşmak için gönüllü asker topluyor

Son Dakika Dünya Lübnan'da Ermeniler, Dağlık Karabağ'da savaşmak için gönüllü asker topluyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Bugünden itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde