Luis Figo'dan tepki çeken Kobe Bryant paylaşımı - Son Dakika

Luis Figo'dan tepki çeken Kobe Bryant paylaşımı

21 gün önce

Kobe Bryant'ın helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından Portekizli efsane oyuncu Luis Figo'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşım tepki çekti.

Cristiano Ronaldo, Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gigi Bryant'ın helikopter kazası sonucunda hayatını kaybetmesinin ardından Twitter'dan bir paylaşımda bulundu. Ronaldo, paylaşımında "Kobe ve kızı Gianna'nın ölümünü duymaktan büyük bir üzüntü yaşıyorum. Kobe, gerçek bir efsaneydi ve birçok kişiye ilham vermişti. Ailesi, arkadaşları ve kazada hayatını kaybeden tüm insanların ailesine başsağlığı diliyorum. Huzur içinde yat efsane" sözlerini kullandı.

RONALDO İLE AYNI TWEETİ ATTILAR

Bu tweetin ardından eski futbolcu Luis Figo da Kobe Bryant için bir paylaşım yaptı. Ancak Figo'nun tweeti, Cristiano Ronaldo'nun tweetiyle bire bir aynıydı... Cristiano Ronaldo ve Luis Figo, aynı reklam ajansını kullanmıyor. Sosyal medya kullanıcıları ise Figo'yu 'copy-paste' yapmakla yani 'çalmakla' suçladı.

Luis Figo'dan tepki çeken Kobe Bryant paylaşımı

Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 28.01.2020 12:28 

YORUMLAR


Son Dakika

19 yaşındaki futbolcu Joseph Trevor, sınıf arkadaşı Megan Newman'a tecavüz edip öldürdü
Yargılandığı davadan 18 yıl ceza alan sanık adliyeden kaçmaya çalıştı Ronaldo, sevgilisine aylık 105 bin dolar harçlık veriyor