Son Dakika Haberleri: Spor Araç İle Yarışan Motosikletli, Karşı Yönden Gelen Araçla Çarpışmaktan Şans Eseri Kurtuldu

Spor Araç İle Yarışan Motosikletli, Karşı Yönden Gelen Araçla Çarpışmaktan Şans Eseri Kurtuldu

4 ay önce

İstanbul'da orman yolunda lüks spor araç ile motosiklet yarışmaya başladı. Motosiklet sürücüsü, yolda bulunan diğer araçları geçmeye çalışırken karşı yönden gelen araçla çarpışmaktan şans eseri kurtuldu.

İstanbul'da orman yolunda lüks spor araç ile motosikletin yarışı facia ile bitiyordu. Motosikleti kullanan sürücü, yolda bulunan diğer araçları geçmeye çalışırken karşı yönden gelen araca çarpmaktan şans eseri kurtuldu. 182 kilometre hızla giden motorcu araca çarpmaktan son anda kurtulurken, savrulmanın etkisiyle yalpalayarak 100 metre ileride durabildi.

MOTOSİKLETLİ, KARŞI YÖNDEN GELEN ARACA ÇARPMAKTAN ŞANS ESERİ KURTULDU

Beykoz'da geçtiğimiz hafta spor bir araç ile motosiklet orman yolunda yarışmaya başladı. Bir şerit gidiş bir şerit geliş yolda yarışan araçlardan motosikleti kullanan sürücü, yolda bulunan diğer araçları geçmeye çalışırken karşı yönden gelen araca çarpmaktan şans eseri kurtuldu.

KORKU DOLU ANLAR MOTOSİKLETLİNİN KASK KAMERASINA YANSIDI

182 kilometre hızla giden motorcu araca çarpmaktan son anda kurtulurken, savrulmanın etkisiyle yalpalayarak 100 metre ileride durabildi. Olayın şokuyla motorundan inen motorcu bir süre bekledikten sonra spor araba ile birlikte yollarına devam ettiler. O anlar ise araç kamerası ve kask kamerasına saniye saniye yansıdı
Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı Milli Sporcu Batuhan Kurt Hayatını Kaybetti

Bahçeli'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Öneri: Külliyeye Çağırıp Dinlesin