Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada - Son Dakika

Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada

21.06.2021 16:38

ABD'denin lüks semtlerinden birinde bulunan eve tamamen çıplak halde giren bir adam ev sahibinin korku dolu anlar yaşamasına neden oldu. Ev sahibinin gitmesini söylemesine karşın aldırış etmeyen adam, önce havuza girdi sonrasında ise evdeki muhabbet kuşlarını öldürdü. Gördükleri karşısında hayrete düşen ev sahibi balkonda atlayarak evden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipler, çıplak vatandaşı gözaltına aldı.

34 yaşındaki Paul Kiyan, garaj yolunda kilidi açık duran bir arabadan aldığı uzaktan kumandayı kullanarak Los Angeles'ın en lüks bölgelerinden biri olan Bel Air'deki Mat Sabz'ın evine girmeyi başardı. Kiyan, eve girerken güvenlik kameralarına yakalandı.

EV SAHİBİNE ALDIRIŞ ETMEDİ

Sabz, eşinin kendisini araması ve güvenlik kamerasında evde çıplak bir adamı gördüğünü söylemesi üzerine durumdan haberdar oldu. Şaşıran Sabz, davetsiz misafirle yüzleşmek için eve geldi. Ancak adam, sakin bir şekilde evin havuzuna girerek yüzmeye başladı. Ev sahibinin "Burada ne arıyorsun?" sözlerine aldırış etmeyen adam, evde gezinmeye devam ederek "Asıl burası benim evim, sen ne arıyorsun?" dedi.

Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada

POLİSE HABER VERDİ

Adamla başa çıkamayacağını anlayan ev sahibi polise haber verdi. Ne yapacağını bilemeyen ev sahibi, kendini yatak odasına kilitledi. Bu sırada adamın hareketleri evdeki kameraya yansıdı. Görüntülerde, adamın bir süre sandalyede oturduktan sonra evin birinci katındaki eşyalara bakmaya başladığı görülüyor.

Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada

KUŞLARIN ÇIĞLIKLARI DUYULDU

Adam, kafesteki iki muhabbet kuşunu gördüğünde, işler korkunç ve acımasız bir hal aldı. Önce onlara bir seri katil gibi gülümseyen adam, kuşları yere atıp üzerlerine bastı. Evde kuşların çığlıkları duyuldu. Kuşlara yaptığını gören ev sahibi dehşete düşerek balkondan atlayıp evden kaçtı.

Bir süre sonra mahalle güvenliği adama müdahale etti. Olay yerine gelen ekipler ise sapkın adamı tutukladı. Ev sahibi ise, "Ailem evde olsaydı neler olabilirdi düşünmek bile istemiyorum" dedi.

Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada

Son Dakika Dünya Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

00:37 "'Keşke evimiz yansaydı' diyecekler" sözleriyle tepki çeken Belediye Başkanı Özeren: Açıklamam yanlış anlaşıldı Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun 00:16 Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok 23:35 Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok
23:06 "23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar" diyen genç kız, kendini üst geçitten attı Komutandan provokasyonlara karşı alkışlanacak hareket! Nöbet tutan gençleri tek tek uyardı 22:51 Komutandan provokasyonlara karşı alkışlanacak hareket! Nöbet tutan gençleri tek tek uyardı Yunanistan, AB'nin Türkiye için istediği yangın söndürme desteği çağrısına yanıt vermedi 21:20 Yunanistan, AB'nin Türkiye için istediği yangın söndürme desteği çağrısına yanıt vermedi
Mandıra Filozofu'nun çekildiği bölge yangında kül oldu! Son hali, görenlerin içini acıttı 18:42 Mandıra Filozofu'nun çekildiği bölge yangında kül oldu! Son hali, görenlerin içini acıttı Help Turkey paylaşımları ünlüleri ikiye böldü! Şehrazat'tan kendisini alaya alan Farah Abdullah'a ağır yanıt: Ne iş yaptığını bile bilmem 18:11 Help Turkey paylaşımları ünlüleri ikiye böldü! Şehrazat'tan kendisini alaya alan Farah Abdullah'a ağır yanıt: Ne iş yaptığını bile bilmem
Advertisement