Son Dakika Haberleri: Lüks Otomobil Çetesi Adliyede

Lüks Otomobil Çetesi Adliyede

5 yıl önce

Kocaeli'nin de aralarında bulunduğu 4 ilde 46 lüks otomobil çaldığı ve evden hırsızlık gerçekleştirdikleri iddia edilen çete üyeleri, sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Lüks Otomobil Çetesi Adliyede, System.String[]
İl  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, son zamanlarda, Kocaeli'nde meydana gelen hırsızlıklarla ilgili başlattığı çalışmalar sonucu, olayların münferit değil örgütlü olarak gerçekleştirildiğini ve yapanların Kocaeli çevresinde diğer illerde de hırsızlıklar yaptığını tespit etti. Grup, hırsızlık ve oto hırsızlığı ekiplerince takibe alındı. Suçu önlemek amacıyla yapılan suçüstü ara yakalamalarda, aynı gruptan Metin E. (27), Sacit M.(25), Ahmet D. (24) Tayfur S. (21) ve Mahfuz A. gözaltına alındı. Şahıslar sevk edildikleri adliyede tutuklandı.Polis takibi sürdürdü ve geçtiğimiz cuma günü operasyon için düğmeye bastı. Kocaeli, İstanbul,  Sakarya ve Samsun'da belirlenen adreslere operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında, Serdar K. (25), Muhammet A. (24), Orhan B. (25), Murat Ş. (20), Ersin Y. (22) ve Mehmet S. (22) isimli şahıslar gözaltına alındı. İstanbul,  Sakarya ve Samsun'da yakalanan zanlılar, 3 gündür devam eden sorgularının ardından sabah saatlerinde adli mercilere sevk edildi.100'ÜN ÜZERİNDE SABIKALARI VAROperasyonda, değişik tarihlerde değişik illerden çalındığı iddia edilen 20 lüks araçta ele geçirildi. Bu araçlardan 8'i incelenmek üzere Kocaeli  Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. İncelemeleri tamamlayan araçların sahipleri Kocaeli Emniyeti'ne davet edildi ve araçlar teslim edildi.Öte yandan gözaltına alınan şahısların oto hırsızlığının yanı sıra ev ve iş yeri hırsızlığı gibi olaylara da karıştıkları ve 6 kişiden biri hariç her birinin 100 üzerinde sabıka kaydı bulunduğu öne sürüldü.Otomobil ve evden hırsızlık suçlarında tanınan en hızlı ve tehlikeli şahıslar olduğu iddia edilen çete üyelerinin evlere girmek için korkulukları ve su borularını kullandıkları, örümcek gibi duvarlardan çıktıkları elde edilen güvenlik kameralarında tespit edildi. Çok sayıda aracı çaldıkları iddia edilen çete üyeleri sabah saat 07.30 sıralarında adli mercilere sevk edildi.

Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Meksikalı Oyuncu, Ünlü Yönetmen Sean Penn ile Gecelik İlişki Yaşadığını İtiraf Etti
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı