Lüks Şehir Dergisi 'istanbul Deluxe' Yayın Hayatına Başladı - Son Dakika

Lüks Şehir Dergisi 'istanbul Deluxe' Yayın Hayatına Başladı

14.09.2011 03:44
Lüks Şehir Dergisi 'istanbul Deluxe' Yayın Hayatına Başladı, System.String[]

Yayın hayatına başlayan lüks şehir dergisi 'İstanbul Deluxe' için tanıtım toplantısı yapıldı.

Yayın hayatına başlayan lüks şehir dergisi 'İstanbul Deluxe' için tanıtım toplantısı yapıldı. Dergi, yerli ve yabancı okurlarına şehrin seçkin fırsatları, kültür-sanat, moda, yeme-içme, eğlence ve alışveriş gibi konularda bilgi vermeyi amaçlıyor.

İstanbul Deluxe Dergisi'nin basına tanıtım toplantısı, Türkiye'nin en yüksek binası olan Sapphire'de yapıldı. Toplantıya, City Deluxe CEO'su Claudia Trimde, Sezen Cumhur Önal, Salih Memecan ve çok sayıda davetli katıldı. Derginin tanıtıldığı programda ayrıca dans ve müzik gösterimi de yapıldı.

İstanbul Deluxe Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Bülbül, derginin İstanbul'un vitrini olmayı hedeflediğini belirtti. Bülbül, derginin teknolojik olarak da yeni medyanın tüm olanaklarını kullanarak okura ulaşacağını dile getirdi. İstanbul'un tanıtımına katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade eden Bülbül, derginin yurtdışındaki seçkin otellerde ve havayollarında da yerini aldığını kaydetti.

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Lüks Şehir Dergisi 'istanbul Deluxe' Yayın Hayatına Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Marketlere yeni düzenleme geliyor: Bazı sebze ve meyveler sadece kapalı alanlarda satılacak, seçmece olmayacak Kısıtlamada kapalı olması gereken restoranda arkadaşlarıyla kaz yiyen Tanju Çolak'ın paylaşımı tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kafe ve restoranlar için destek müjdesi: 40 bin liraya kadar ödeme yapacağız Son Dakika! Siyasette "Militan" tartışması büyüyor! Erdoğan böyle seslendi: Herkes dava açsın Pompalıyla karnından vurulan genç, babasının mezarı başında ölü bulundu Grup toplantısına Akşener'in Perinçek'e taktığı isim damga vurdu: Cinping Perinçek, Erdoğan'ı da Bahçeli'yi de esir almış Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Fenerbahçe, Porto'nun forveti Moussa Marega ile her konuda anlaştı