Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi - Son Dakika

Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi

03.01.2012 13:20
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi, System.String[]

Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Beldesi'ndeki bir sitedeki 6 villaya giren hırsızlar dizüstü bilgisayardan, LCD televizyona kadar çok sayıda elektronik eşya çaldı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Beldesi'ndeki bir sitedeki 6 villaya giren hırsızlar dizüstü bilgisayardan, LCD televizyona kadar çok sayıda elektronik eşya çaldı. Polis, hırsızların yakalanması için bölgede çalışma başlattı.

Villada oturan gazeteci Ercan Vuranlar ile orman mühendisi Murat Demir, bugün sabah uyandıklarında evlerine hırsız girdiğini fark edip durumu polise bildirdi. Yeni olduğu ve henüz güvenlik kamerası bulunmadığı öğrenilen siteye gelen polis ekipleri, Vuranlar ve Demir'in dışındaki dört villaya daha hırsız girdiğini belirledi. Parmak izlerinden kalabalık bir grup olduğu sanılan hırsızların, 3'ün de kimsenin bulunmadığı 6 villanın duvarlarındaki LCD televizyonları söktükleri, ayrıca yükte hafif pahada ağır dizüstü bilgisayardan, ziynet eşyasına kadar buldukları pek çok şeyi çaldıkları belirlendi. Polis, hırsızların yakalanması için bölgede çalışma başlattı.

Murat Demir, orman mühendisi eşiyle üst katta uyuduklarını belirtti. Demir, "Gece geç saate kadar ayaktaydık. Hırsızlar sabah karşı girmiş olmalı. Sabah, uyandığımızda evi darmadağınık görünce şoke olduk. Pencereyi zorlayarak, giren hırsızlar ne var ne yok götürmüşler. Son zamanlarda beldemizde neredeyse hırsız girmeyen ev kalmadı" dedi. - Muğla/ Bodrum

Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi - Son Dakika


Son Dakika

İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı Ünlü isimler, Türkiye'yi ayağa kaldıran İzmir depreminin ardından sessiz kalamadı İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı