Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi - Son Dakika

Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi

03.01.2012 13:20
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi

Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Beldesi'ndeki bir sitedeki 6 villaya giren hırsızlar dizüstü bilgisayardan, LCD televizyona kadar çok sayıda elektronik eşya çaldı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Beldesi'ndeki bir sitedeki 6 villaya giren hırsızlar dizüstü bilgisayardan, LCD televizyona kadar çok sayıda elektronik eşya çaldı. Polis, hırsızların yakalanması için bölgede çalışma başlattı.

Villada oturan gazeteci Ercan Vuranlar ile orman mühendisi Murat Demir, bugün sabah uyandıklarında evlerine hırsız girdiğini fark edip durumu polise bildirdi. Yeni olduğu ve henüz güvenlik kamerası bulunmadığı öğrenilen siteye gelen polis ekipleri, Vuranlar ve Demir'in dışındaki dört villaya daha hırsız girdiğini belirledi. Parmak izlerinden kalabalık bir grup olduğu sanılan hırsızların, 3'ün de kimsenin bulunmadığı 6 villanın duvarlarındaki LCD televizyonları söktükleri, ayrıca yükte hafif pahada ağır dizüstü bilgisayardan, ziynet eşyasına kadar buldukları pek çok şeyi çaldıkları belirlendi. Polis, hırsızların yakalanması için bölgede çalışma başlattı.

Murat Demir, orman mühendisi eşiyle üst katta uyuduklarını belirtti. Demir, "Gece geç saate kadar ayaktaydık. Hırsızlar sabah karşı girmiş olmalı. Sabah, uyandığımızda evi darmadağınık görünce şoke olduk. Pencereyi zorlayarak, giren hırsızlar ne var ne yok götürmüşler. Son zamanlarda beldemizde neredeyse hırsız girmeyen ev kalmadı" dedi. - Muğla/ Bodrum

Kaynak: DHA
Bodrum'da tefecilik, suç faaliyeti ve kaçakçılık operasyonunda 10 gözaltı Bodrum'da tefecilik, suç faaliyeti ve kaçakçılık operasyonunda 10 gözaltı Bodrum'da bahar operasyonları: 10 kişi gözaltına alındı Bodrum'da bahar operasyonları: 10 kişi gözaltına alındı Sezonun ilk kruvaziyer gemisi Emerald Azzurra Bodrum'a geldi. Sezonun ilk kruvaziyer gemisi Emerald Azzurra Bodrum'a geldi.

Son Dakika Güncel Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi - Son Dakika


Advertisement