Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi - Son Dakika

Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi

03.01.2012 13:20
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi

Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Beldesi'ndeki bir sitedeki 6 villaya giren hırsızlar dizüstü bilgisayardan, LCD televizyona kadar çok sayıda elektronik eşya çaldı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi Konacık Beldesi'ndeki bir sitedeki 6 villaya giren hırsızlar dizüstü bilgisayardan, LCD televizyona kadar çok sayıda elektronik eşya çaldı. Polis, hırsızların yakalanması için bölgede çalışma başlattı.

Villada oturan gazeteci Ercan Vuranlar ile orman mühendisi Murat Demir, bugün sabah uyandıklarında evlerine hırsız girdiğini fark edip durumu polise bildirdi. Yeni olduğu ve henüz güvenlik kamerası bulunmadığı öğrenilen siteye gelen polis ekipleri, Vuranlar ve Demir'in dışındaki dört villaya daha hırsız girdiğini belirledi. Parmak izlerinden kalabalık bir grup olduğu sanılan hırsızların, 3'ün de kimsenin bulunmadığı 6 villanın duvarlarındaki LCD televizyonları söktükleri, ayrıca yükte hafif pahada ağır dizüstü bilgisayardan, ziynet eşyasına kadar buldukları pek çok şeyi çaldıkları belirlendi. Polis, hırsızların yakalanması için bölgede çalışma başlattı.

Murat Demir, orman mühendisi eşiyle üst katta uyuduklarını belirtti. Demir, "Gece geç saate kadar ayaktaydık. Hırsızlar sabah karşı girmiş olmalı. Sabah, uyandığımızda evi darmadağınık görünce şoke olduk. Pencereyi zorlayarak, giren hırsızlar ne var ne yok götürmüşler. Son zamanlarda beldemizde neredeyse hırsız girmeyen ev kalmadı" dedi. - Muğla/ Bodrum

Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi
Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Lüks Sitedeki 6 Villaya Hırsız Girdi - Son Dakika


Son Dakika

Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı 18:07 Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı
18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti 17:15 18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini 15:46 Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini "Bebek senden değil" dedi, diye savundu! Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı 15:40 Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü 15:19 Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi 13:07 TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi 12:35 Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu! 12:00 Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu!
Advertisement