Maassen Başarısız Olduğu İçin Terfi Etti' - Son Dakika

Maassen Başarısız Olduğu İçin Terfi Etti'

19.09.2018 16:49
Maassen Başarısız Olduğu İçin Terfi Etti', System.String[]

SPD Federal Meclis milletvekilliği görevini yürüten Sigmar Gabriel, Twitter'dan şu paylaşımı yaptı: "Massen başarısız bulunduğu görevinden terfi etti.

SPD Federal Meclis milletvekilliği görevini yürüten Sigmar Gabriel, Twitter'dan şu paylaşımı yaptı: "Massen başarısız bulunduğu görevinden terfi etti. Eğer vefasızlık ve liyakatsizlik kariyer için yeni ölçü ise Seehofer, Birleşmiş Milletler Genel Sekreterliği için iyi şansa sahip demektir."

Gabriel'in bu paylaşımı büyük ilgi çekti.

Maassen Başarısız Olduğu İçin Terfi Etti'

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Maassen Başarısız Olduğu İçin Terfi Etti' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

15 gün önce kendisini vuran husumetlisini, şehir meydanında kurşunladı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok Bir kütükle mucize keşif! 160 milyon yıllık fosil ağaç kalıntıları bulundu Ölümüne sebep olduğu adamı değil, aracını kontrol ederek olay yerinden kaçtı SGK prim yapılandırmasında başvuru sayısı 1 milyon 428 bin oldu Vatandaşlar şifa deposu olarak bilinen davulga meyvesini ormandan bedavaya topluyor Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı