Son Dakika Haberleri: Maç İçinde Yaşananlar İyi Futbolu Engelledi"

Maç İçinde Yaşananlar İyi Futbolu Engelledi"

3 ay önce

Şenol Güneş'in yerine açıklamalarda bulunan yardımcı antrenör Şeref Çiçek, hakem kararlarına ilişkin detaya girmeyerek RB Leipzig maçına odaklanacaklarını söyledi.

Maç İçinde Yaşananlar İyi Futbolu Engelledi
Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Beşiktaş'ın antrenörü Şeref Çiçek, karşılaşma içinde yaşananların iyi futbolu engellediğini söyledi.

Derbi karşılaşmasında sahadan gönderilen teknik direktör Şenol Güneş'in yerine basın toplantısında Beşiktaş adına açıklamalarda bulunan Çiçek, Güneş'in oyunculara, Fenerbahçe'nin nasıl oynadığının önemli olmadığını ve kendi performanslarını ortaya koyarak galibiyet için oynamaları gerektiğini aktardığını vurgulayarak, "Zaman zaman bizim, zaman zaman Fenerbahçe'nin iyi oynadığı maç, öyle bir hale geldi ki iyi futbol oynanacak ortamdan uzaklaşıldı." dedi.

Fenerbahçe maçını geride bıraktıklarını ve UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 26 Eylül Salı günü Leipzig ile yapacakları karşılaşmayı düşünmeye başladıklarını kaydeden Çiçek, "Leipzig maçına odaklanacağız. Hakem kararlarıyla ilgili değerlendirmeleri, pozisyonları sizler fazlasıyla yapacaksınız. Camiamızın da olumlu, olumsuz değerlendirmeyi yapıp gereken kişilere, gerekli yanıtları vereceğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Aynı başlıkta

Süper Lig

Sonuçlar

Puan durumu

*#*1757* *1906* *2051*#*
Kaynak: EuroSport.com


YORUMLAR

Hadise, Yakışıklı Yarışmacıyı Takımına Alabilmek İçin Verdiği Sözü Tuttu Yasemin Allen, Buz Gibi Havada Transparan Elbise ile Sokağa Çıktı
Arif Sağ, Kanser Tedavisine Gittiği Küba'yı Öve Öve Bitiremedi